şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tus'la* ilgili her konuda bilginin bulunabildiği site.
  (bkz: oytun erbaş)
 • tus kadroları ve tus sonuçları açıklandığı günlerde çöken site.
 • an itibarıyla 21000'in üzerinde üyesi olan site. üyelerin hemen hemen hepsi doktorlardan ve tıp öğrencilerinden oluşuyor.
 • tarafsız olduğunu iddia eden abuk doktor forumu, tusdata çalışanlarının farklı hesaplardan düzenli olarak dersane propagandası yaptığı, rakip dersanelere sürekli çamur attığı forum, aksini iddia edenleri apar topar siteden uçurmaları da ilginçtir, bunun yanında dönen seviyesiz muhabbetlere bakıp doktorluğumdan utandığım site çoğu zaman, alternatifinin olmayışı kötüdür.
 • tusdata'nın borazancılığını yapan sözde tus forumu. sözde diyorum çünkü ansayfadaki forum başlıkları arasında ''dr tus namaz gönüllüleri'', ''dua arıyorum'', ''zazalar ayrı etnik gup mu?'' gibi başlıklar görülebilir. ayrıca tusdata bu forum aracılığıyla manipülasyon yapmakta, işine gelmeyenlerin yazı-yorumlarını engelletmektedir.
 • ismini drtusdata olarak değiştirmesi gereken sitedir.
 • tusdata dışında herhangi bir dersanenin övülmesinin, tusdatanın açık açık eleştirilmesinin kesinlikle yasak olduğu forumlara sahip internet sitesi. hatta dersane seçimiyle ilgili başlık açacak olan insanlar, atılmaktan korktuklarından mıdır nedir, "tusdata mı diğeri mi?" şeklinde başlıklar üretmektedir.
  dr_nlp nickli, kim olduğu sorgulanmayan muhteremin tercih listelerine bakarak "hmm, istanbul'da psikiyatristsin diyebiliriz", "4.den aşağı inerse sürpriz olur" içerikli, pek bi dayanaksız, tutma oranlarıyla ilgili bir araştırma yapılması gereken yorumları da ayrı bir güzellik.
 • berbat bir foruma sahip site. soru-cevap kısımları işe yarayabilir (kesin işe yarar diyemiyorum, çünkü arada dümdüz hatalı bilgiler de var); gerisi tam anlamıyla çöplük. yalan-yanlış bilgiler mi ararsın, tusdata propagandası amaçlı dönen bir ton konu mu. en alakasız muhabbet bile "dershanesiz olmaz, boku yirsiniz, tusdata süper, prospektus gibi seri yok hacılar!" subliminal mesajı ile son buluyor.

  bir de bu foruma yazanların bir kısmını oluşturan mide bulandırıcı bir güruh var. bunlar genelde orada burada yazmayı düşündükleri branşı veya hastaneyi kötülerler ve kaçarlar. mesela bu kütüklerden biri dermatoloji yazacaksa 50 post boyunca dermatolojinin ne kadar iğrenç olduğundan bahseder. x hastanesini yazacaksa "asistanlar oradan kaçıyomuş!" veya "orayı yeni bıraktım uzak durun lo!" gibi şeyler sallar.

  dosyalar, dökümentasyon, forumun soru-cevap kısmı hariç zaman kaybından başka bir şey değildir.
 • tusdata hakkında en küçük eleştiri durumunda siteden banlanabildiğiniz,
  anti demokratik
  despot yönetimli sitedir..