şükela:  tümü | bugün
  • sarhoş aktörlerin tarihsel olayları anlattığı, ünlülerin de anlatıcıların sözlerini oyuna döktüğü comedy central programı.
  • jack black, kristen wiig, dave grohl falan girip çıkıyor da, anlattıkları/ canlandırdıkları tarihi olaylar hakkında zaten bir fikrim olmadığı için bir türlü tutunamıyorum. sarhoş konuşması da hiç sempatik gelmiyorsa tarihsel akışı biliyor olsanız bile komik olamayacakmış gibi duruyor, fazla ümitlenmemek lazım.
  • (bkz: kenan komutan)
  • sarhoş tarih.

abdli ünlülerin şişelerin dibini görüp kör kütük sarhoşken tarihsel bilgi verdikleri, bol küfürlü program. tarihin eğlenceli hali.

ingilizce alt yazı ile izlenmesi tavsiye edilir. çünkü her bölümde farklı bir eyaletin yerel tarihi olayı o eyaletin ünlü kişileri tarafından anlatıldığı için şiveler ve yerel deyişleri anlamak zor olup, eğlenceden mahrum bırakabiliyor.
  • en komik bolum tiffany hadish'in anlatim yaptigi bolumdur. ilk o bolumle baslayin eger gulmek istiyorsaniz, cunku malesef meh iste'lik bolum sayisi, asiri gulduren bolum sayisindan fazla.
  • yeni başladım ve oldukça sevdim. sarhoş oyuncular kafaları güzelken normal bir arkadaş grubuyla evde içip saçma sapan hikayeler anlatırcasına amerikan tarihinden olayları ele alıyor, kültürel ve tarihi her türlü olay denilebilir. samimi bir ortamda, sarhoş hikaye anlatıcısının sözleri repliğe dönüştürülüp diğer oyuncular tarafından sahneleniyor. sarhoş oyuncuların halet-i ruhiyesi de gösterilince iyice sarıyor dizi. aslında sarhoşken izlenirse daha da güzelleşeceğinden eminim. bir de canlı bir bölümü çıktı diye biliyorum, evan rachel wood, colin hanks ve seth rogen gibi (oyuncular her bölüm değişiyor, sabit oyuncuları da var, örneğin dizinin yaratıcısı derek waters neredeyse her bölümde bir rol üstlenmekte) çok sevdiğim, başarılı oyuncular yer alıyor. bence gayet iyi bir temaya ve güçlü bir 'cast & crew'a sahip. emeği geçen herkesi tebrik ederim. (evet çok sarhoş dedim, ve evet adından da temayı anlarsınız...)
    edit: amerikan kültürü ve edebiyatı okuyanlara öncelikli tavsiyemdir.
  • çok orjinal bir fikri gerçeğe dönüştüren comedy central programı.

birkaç kafası güzel ünlü ve bunların anlatımlarıyla şekillenmiş skeçlerden oluşan tarih programı.

insan o kadar alkol içmiş, sarhoş insanların anlatımlarının birebir, çok iyi (aynı zamanda sarkastik) bir şekilde çekilmesine mi şaşırsın, anlatımın eğlencesine mi şaşırsın, arada kalıyor.

dünyanın en underrated ve eğlenceli tarih programı.
  • insanların sarhoşken halini görüp izlemek hoşuma gidiyor hede tatlı insanlarsa