şükela:  tümü | bugün
  • telefon numaramı nasıl bulduklarını dahi bilmeme rağmen beni arayıp tanıtım yapmak istediklerini söylediler. firmaların bu saldırgan reklam politikalarının işe yarayacağını düşünmeleri beni şaşırtıyor. kardeşim ben telefonumdan reklam duymak istiyor muyum, kim hangi hakla benim telefon numaramı ve ismimi size veriyor?

benim açımdan kötü bir reklam oldu, belki hoşuna giden vardır bilemedim.
  • telefonumu nerden bulduklarını bilmem ama siz hizmetleri dinleyip peki düşüneyim dediğinizde yakanızdan düşmeyen ısrarlarla boğan kredi kartı numaralarınızı ve adresinizi isteyen "kabul etmezseniz gelen sözleşmeyi imzalamazsınız." diyen çakal firma. kibarlıkla baş edemedim kapadım suratlarına ısrarla aradılar açmadım yüzsüzlüğün bu kadarına da pes. 0212 377 07 00
  • az önce kendilerinin hizmetini dinledim satışçılarından telefonda, makul geldi, olur dedim. ardindan kredi karti bilgilerimi istemeye basladi, ben reddettim, diller döktü, en son haram lokma geçirmeyiz çoluk çocugumuzun boğazından derken bayılmışım. vapurdaydım, diğer yolcular kendime getirdiler beni sağolsunlar. insanlık ölmemiş.
  • doğrudan reject liste giden numarası olan firma. sözlük sağolsun.
  • arayıp spam yapan otomatik ses kaydının sadece "değerli müş.." dediğini biliyorum.
  • numaramı geçtim, adımı dahi öğrenmişler. kuru temizleme kullanıyor musunuz dedi telefondaki kadın. evet, ses kaydı falan değil, direkt arayıp soruyorlar. neyse ki üsteleyip kafalamaya çalışmadılar. merak ediyorum nasıl buluyorlar bu kadar bilgiyi.
  • bıkıp usandırmış şirkettir az önce yine aradılar ve bu 6. oldu artık ses kaydı aramaya başladı, defalarca telefonumu nerden aldınız, aramayın dememe sayısız özür dilemelerine rağmen sabahın 8.30unda dahi arama terbiyesizliğini gösteren şirkettir.
  • hizmet kalitesi yerlerde olan kuru temizlemecidir. telefonlarımıza da cevap alamıyoruz artık. bir aydır bekliyoruz, üç pantolon bir ceketi temizleyip getiremediler. kendilerine en derin sevgi ve selamlarımızı iletiyor, haklarında şikayetçi olmaya hazırlandığımızı da vesile ile kamuoyuna duyuruyoruz.
  • kesinlikle bulaşılmaması gereken bir firma.

1 ay önce verilen yorgan ve battaniyeleri önce başka birisine gönderdiler. sonra kaybettiler. 1 hafta önce "bulduk hemen gönderiyoruz" dediler. çok şükür dün akşam gönderdiler. gönderdikleri ise temizlemeye verilen yorgan ve battaniyelerle alakası olmayan eski püskü eşyalardı. "bunlar benim değil" denip tekrar şutlandı malzemeler. şimdi yasal süreç konuşacak.
  • 0 212 377 07 00 numarali telefona sahip olmayan, sadece cagri merkezi olarak calisan bu numardan hizmet alan yer.

cunku ayni numara, istanbul yemek kulubu vs diye bir kac defa aradi.