şükela:  tümü | bugün
  • tam bir kadın arabası olmuş. yükseltilmiş polo (audi q2) ve mini countryman'den daha güzel bence tasarım olarak. motor-şanzıman seçenekleri de bol. bence olmuş. *
  • bir üstteki entryde bahsedildiği gibi kadın arabası demek haksızlık olur diye düşünüyorum, arabayı birebir incelemiş birisi olarak oldukça beğendim.

vw t-roc'un kafa kafaya rakibi bence direkt, çok kendine has bir tasarımı var, hem iç dizayn hem dış dizayn oldukça başarılı.
  • euroncap çarpışma testlerinde standart güvenlik paketiyle dört, ek güvenlik paketiyle beş yıldızı kapmış.
  • yenilenen hali ile büyülemiş ama ülkemize bu donanımlarla gelir mi ? gelse de alınır mı diye sorduran, "merhaba ben saf fransız tasarımıyım" diye bağıran, otomobil modelidir.

gelsin biraz da burada bağırsın diyenler için link
  • ön tasarım güzel, arka tasarım çok güzel de bok mu var şu arka koltuk yan camlarının oradaki çıkıntıyı yapıyorlar?
  • heykelle altlı üstlü gösterildiği sosyal medya reklamlarını beğendiğim araç. tasarım olarak bana hitap etmiyor. ön tarafı daha agresif göstermek için far ve kaputtaki o girinti, aracı agresif göstermekten çok ağlamak üzereymiş gibi göstermiş. yan taraflarda köpek balığı yüzgeci olan çıkıntı da gereksiz. yani böyle heykelle üst üste olduğunda sanat eseri gibi görünen bir tasarımı var ama incelendiğinde her yerinde tuhaf bir kusur göze çarpıyor. sanki araç, özgün olmaya çalışırken tüm araçlara biraz benzemiş gibi. çabuk eskiyecek bir tasarımı var, bence tutmaz bu kasa.