şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dsmart'ın tablet, cep telefonu ve bilgisayarlarda izlenmesine olanak sağlayan uygulaması. ayda 3 tl olarak teklif edip duruyorlar. değer mi, performansı nasıldır, kullanan arkadaşların yeşillendirmesini rica ederim.
  • 'filmler'inin 'en yeniler' kategorisinde gattaca ve hook vs. filmler olan uygulama.

arada serpiştirilmiş birkaç iyi film de ya açılmıyor ya da bozuk oynatıyor. pek sallamıyorlar sanırım bu hizmeti.
  • unutulan şifre için insanı süründüren platform.
    şifremi unuttum talebi gönderiyorum, "mailinize gönderilmiştir" deniyor ama tık yok.
    müşteri hizmetlerini arıyorum "görüküyor" şeklinde konuşan elemanlar "birşey yapamıyoruz buradan" diyerek şikayet oluşturabiliyorlar sadece.
    web sitesindeki canlı destek de sadece "teknik birime yönlendirdik" diyebiliyorlar.
    saatlerce bekliyorum ne arayan var ne soran. sonra diyorlar ki 48 saat içerisinde aranacakmışım.
    arkadaşlar bakın dekoder sıkıntısı, yayın sorunu falan bunlardan bahsetmiyorum.
    şifremi yenileyemiyorum ya şifremi! yıl olmuş 2020 siktirboktan şifremi bile gönderemiyorlar bana.