• sorun yaşayanlar için (#122881516)
  • müşteri hizmetlerini aradığınızda müşterisi olup olmadığını tuşlamanızı isteyen eğer müşteri iseniz "teknik bir aksaklık sebebiyle müşteri temsilcisine bağlanılamıyor, lütfen daha sonra tekrar deneyin" diye yüzünüze kapatan firma. müşteri değilim derseniz bağlanabiliyorsunuz ve yaklaşık bir aydır durum aynı.
  • kaç yıldır hakkında hep rezalet yorumlar okuduğum ve kullanmadığım halde kullanmış gibi olduğum internet sağlayıcı firma.
  • kendimi kurtarmak için senelerce uğraştığım lanetli internet sağlayıcısıdır. hala taahhütüm bittikten, faturalarımı ödedikten sonra bana fiyat farkı ödetmeye çalışıyorlar.
  • türkiye'de internet hizmeti veren en amatör, en berbat, en leş şeydir. firma demeye ağzım varmıyor, sokağın başındaki bakkal daha profesyoneldir.

işi d smart'a kalan, fani yaşamında d smart net ile bir şekilde yolun kesişen kişi umudu arkasında bıraksın. küfür ve sinir krizi dolu günler ve karşısında iş bilmez, bi sike derman olmaz d smart temsilcileri onu bekliyor.

allah düşürmesin. önünden bile geçmeyin bunların.

(bkz: d smart net dolandırıcılığı)
  • hiç kullanmadım.
    öneriyorum.
    evimde internet olmasına rağmen her hafta düzenli olarak farklı numaralardan (0850 ile başlayan) arayıp taciz edercesine rahatsızlık veren internet sağlayıcı. defalarca açıp numaramı çıkarın dememe rağmen aynı devam ediyorlar.
    sakın hiçbir bilginizi bu dolandırıcılara kaptırmayın.
  • streamable.com adlı siteye giriş yaptırmayan internet servis sağlayıcı.

ne gibi bir karar var da yasak koymuşlar acaba. türk telekom ve diğer mobil hatlarım üzerinden bu siteye giriş yapabilirken ne olmuşsa bu iss ile girilmiyor. neyin peşindeler acaba. takip ediyorum durumları.
  • saçma sapan bir şirket ben gibi bir hata yapıp bu şirketten internet almayın tam bir buçuk gündür evimdeki internet bağlantısını yapamadılar dün öğleyin durduk yere bağlantım koptu arıza kaydı bıraktım ne gelen var ne soran sürekli ben arıyorum durumu sorguluyorum özür dileriz hemen ekipleri yönlendiriyoruz dışında bir cümle duymadım şu süreçte...
  • maalesef, ben de bir yanlış yaparak bunların pençesine düştüm. şu an çok çok sinirliyim. türk telekom’u aradım, bir kampanya hakkında bilgi almak için. bana bunların internetini önerdi ısrarla. ben de onay verme gafletine düştüm. daha sonra, d-smart’dan onay için arayacaklarını söylediler. ben de internetteki yorumları okudum ve hemen aradıklarında, iptal etmek istediğimi söyledim. iptal nedenimi sorduğunda, internetten araştırdım, baktım ve güvenilir bulmadığımı söyledim. ısrarla neden güvenilir bulmadığımı sorup durdu, zorla internet satmaya çalışıyorlar ya, şaka gibi! bir de dalga geçer gibi, gıcık bir tavırları var ki...
    internetteki yorumları okudum, güvenilir bulmadığımı, cayma hakkımı kullanacağımı söyledim. beni tehdit etmeye başladı, portunuzu, bilmem neyimi iptal ettirecez diye. bu şekilde tehdit edip kapattı. 5 dakika sonra tekrar aradı. başka biriydi. tekrar aynı terane. sonra, benimle böyle konuşamazsınız, bir anlaşma yapamayız filan demeye başladı. söyleddiğim tek şey, güvenilir bulmadım ve iptal etmek istiyorum. bu kadar. başka bir şey yok. iptal etmemek için beni suçlamaya, zorlamaya, iyice sorgulamaya başladı. yok niye önce kabul etmişim de, şimdi iptal ediyorum. neden önce mantıklı gelmiş de, şimdi gelmemiş. resmen, oklarını bana yönlendirip manipüle etmeye başladı. böyle bir şey görmedim hiç gerçekten. mafya gibi hareket ediyorlar. gerçekten, internetteki yorumlar doğruymuş dedim. en sonunda dalga geçercesine, hayırlı olsun, güle güle kullanın filan demeye başladı. şikayet edeceğimi söylediğimde, onay konuşmanız elimizde, nereye şikayet edersen et, hayırlı olsun diye diye telefonu kapattı. herhangi bir sözleşme imzalamadım. zorla bana internet kullandırtmaya çalışıyorlar. bunu iptal edip, bunları nereye şikayet edebilirim? aynı sıkıntıyı yaşayıp, bilgisi olanları mesaj kutuma bekliyorum.
hesabın var mı? giriş yap