şükela:  tümü | bugün
 • sarıgül'ün eski danışmanı mustafa gültekin'in twitter'dan duyurduğu iddia.

  gültekin dsp'nin 31 mart 2019 yerel seçimleri için dsp'nin 40 milyon doların üstünde bir para aldığının konuşulduğunu söyledi. bunu dsp genel başkanı önder aksakal, partisinin 31 mart’taki istanbul büyükşehir belediye başkan adayının çekildiğini, aday göstermeyeceklerini ancak imamoğlu’nu da desteklemeyeceklerini açıklaması üzerine belirtti.

  “dsp ekrem imamoğlu’nu desteklemeyecekmiş... eee, 31 mart için alınan 40 milyon doları aşkın para konuşuluyor tabi ki destekleyemeyeceksiniz… yine de her şey güzel olacak ekrem imamoğlu.”

  link
 • 40x6=240 milyon tl.

  abartılı bir rakam gibi gelen iddia. mübalağa edilmiş.
 • doğru ise rahmetli ecevit'in kemiklerini sızım sızım sızlatacak olay.

  ey gidi karaoğlan ... kalk, kalk da gör, gözbebeğini ne hale getirdiler!?
 • yalaka partisi. harika göt yalıyorlar.chp'den aday olamayanlar aynı gece oylatı bölmek adına oraya geciyor. hain parti. stepne olarak superler.

  izmir'de bir belediye. 2014 secimleri. chp'den aday gosterilemeyen kişi, aynı gece buradan aday olup daha onceden belirlenen afişler ile oyları boldu. planlanmış hainlikler konusunda ne demokratiktir ne soldur.

  göt yalayan yalaka partidir. ecevit'in kemikleri sızlarmı bilemem. ama su bir gercektir siyaset turkiye'de durustluk değildir. her siyasi kendi devamına birine hazırlasa bu parti gibi bir örnek olmazdı.

  karaoğlan kemiklerin sızlamasın. bunlar senden değil. sen rahat uyu. senin partin ile mukayese edilemez bu yalamalar.