şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu görüşümün adına çok farklı şeyler söylenecek biliyorum ama bu gerçek olanı değiştirmeyecek. şampiyonlar ligi finalinden beri kendisine aşığım. çok güzelsin dua. çok güzel bakıyorsun. bana kimi anımsatıyorsun bilmiyorum ama gözlerin beni benden alıyor. keşke türkçe bilsen.
  ben kalp dua. (sonunda amin olan değil.)
 • (bkz: dua lipa kim amk)

  ciddiyim.
 • ahaha ha.

  çoğu sözlük kadınından daha güzel değildir. ses olarak belki daha güzel olabilir.

  bana göre güzel bir kadın bile değildir. sadece çekici olabilir...

  baskı ve linçler sonucu ekleme: durun durun vurmayın ahahaha. mesajların altından yeni kalkabildim daha.*
  öncelikle düşmüyor arkadaşım böyle. düşürmek için buna gerek yok. ben genelde düşmek isteyenleri düşmeden kaldırıyorum. burada en kolay şey sizin tabirinizle* bir şey düşürmek.

  başlık abartı arkadaşım ne yapayım. mesaj atanların çoğu nasıl güzel değil filan demiş. değil arkadaşım dünyanın en güzeli değil. bir liv tyler bir monica bellucci bir charlize theron değil kendisi. ne yapayım değil yani ne yüzü ne fiziği. sesi güzel ama. çekici bir kadın da olabilir ama dünyanın en güzeli olabilecek kadınlar arasında son sırada bile değil. ünlü olsam sıralamaya ben girerim o yine giremez. * *

  ayrıca ben kıskanıyorum evet. 1.50lik boyumla* , kocaman g.te-kalçaya-göbeğe, kaskalın bastı selilütli bacaklara, çirkin bir surata* sahip biri olarak.

  neyse haydi dua ve lipa ile uğurlayayım artık sizi. yazmayın rica ediciimm. şu göreceli başlık altı için bu kadar uzun yazı için uğraştırdınız ya beni ne diyeyim. kalın yine sağlıcakla deliler.*
 • (bkz: diyo lama)
 • sözlük kadınlarını çıldırtmış olan gerçek.
  (#83212277) bunu yazan yazar kişi hemen ardından pek kıskanç bir entry girmiş, üzdü.
 • padişah, mecnunu çağırır yanına, leyla'yı merak etmiştir ve: "aşkından çöllere düştüğün leyla'yı görmek istiyorum" der. ülkenin dört bir yanına haber yayılır ve en sonunda leyla padişahın yanına gider. leyla içeri girdiğinde padişah mecnuna dönüp: " aşkından çöllere düştüğün leyla bu mu? bunun neresi güzel?" der. mecnun derin bir iç çeker "sen onu bir de benim gözümden görsen!"

  edit: dağ-çöl karışıklığı düzeltildi. dağı delen ferhat, çöle düşen mecnun. ikisini de dene tarafını seç!
 • en güzeli değil tabi ama çok güzel bir kadındır. hem yüz olarak hem fizik olarak harikadır. sırf bacakları için dünya genelinde fanları ve açılan sosyal medya hesapları var. burada güzel değil diyenlere aldırmayın. dua lipa yanlarından geçse anında boşalırlar. buradaki kezbanlar da yine çok laf atarlar bu güzele. oysaki kendi resimlerini de koysunlar bir zahmet bunu yaparken. daha adil kıyaslarız bizde.
 • çok iddialı bir söylem, daha güzel kadınlar tabii ki var ancak bu kadın bana çok seksi geliyor, dünyanın en seksi kadını olmasa da rahat ilk 10'a girer benim açımdan ha ama aynısını güzellik konusunda söyleyemem, güzel ama abartılacak bir güzelliği de yok.
 • ne saçma insanlar var sözlükte. bir şeye karşı çıkacağınız zaman, azıcık mantıklı argümanlar bulmayı öğrenin artık.

  dünyanın en güzel kadını değildir ama çok çok güzel bir kadın olduğu kesin. kadına sarışınlık yakışmıyor, o fotoğrafta da biraz kötü bakmış o kadar. saçını boyatınca geçecek çirkinliğe çirkinlik denmez. ha kaşına kalın diyenler var, bence yüzüyle uyumlu. o da iki sıra inceltmeye bakar yalnız, asıl dert kaşın olmaması.

  dünyanın en güzel insanlarının hepsinin çirkin çıktığı fotoğraflar var bir kere. olay yanlış ışık ve açıya bakar. yalnız bir insan 100 fotoğrafının 99'unda güzel çıkıyorsa, sen o bir fotoğrafa göre hüküm veremezsin.

  işte sıradan faniler bu fotoğraflarla teselli bulduğu için magazinler çok sever, 'ünlülerin makyajsız hali' fotoğraflarını yayınlamayı. hepimiz biliyoruz ki o fotoğraflar en yanlış mimik, bakış, ışık, açı içeren fotoğraflar.

  şimdi çok güzel dudakları, dişleri, gözleri, burnu, saçları olan dua'nın neresi çirkin? ayrıca güzellik kıstaslarımdan biri gülünce bir insanın nasıl göründüğüdür? bazen çok çok güzel insanlar bile dişlerini göstererek güldüğünde çirkinleşir. misal latetitia casta zamanında dünyanın en güzel kadınlarından biriydi yalnız gülünce çok çirkinleşirdi, çünkü hem diş yapısı kötüydü, hem de gülünce üst damağı görünürdü. gülünce üst damağının diş etleri görünen insan için çok güzel demek zor. hemen örnek veriyorum :
  https://eksiup.com/86d0528f5161

  oysa dua hem yüzü, hem gülüşü, hem de fiziği ile mükemmel bir kadın. bir de burada sarışın az ve türklere benziyor diye her esmeri çirkin ilan eden lavuklar var. dua çapında bir kadın size 'hi' dese, altınıza işersiniz heyecandan, kimi yiyorsunuz siz?

  al sana dua

  https://eksiup.com/069cc461e892
  https://eksiup.com/08a44162f495
  https://eksiup.com/3ffb9e6c8566
  https://eksiup.com/92c9a8a95345
  https://eksiup.com/a1a539e2f314
  https://eksiup.com/cb3f59d52508

  bu kadına çirkin diyorsanız, bir boy, bir portre fotoğrafınızı yayınlayın da, neye benziyorsunuz görelim bir. portre fotoğrafınızda 32 dişiniz de görünsün lütfen.