şükela:  tümü | bugün
 • yeni ortaya çıkan bir videoda terörist başı feto'nun sarf ettiği sözler.

  https://twitter.com/…pors/status/766225289789792256
 • (bkz: himmet parası)
  (bkz: reklam giderleri)

  niyeyse çağrıştım.
 • verilen linktede aynı yorum var ama bende yazayım buraya.

  videoda hakan şükür'ün italya'ya transferi için icazet alınıyor. hakan'ın transfer durumu 2000 yılı ve sonrası içindi. yani en erken 1999-2000 sezonu içinde konuşuluyordu, gs o sezon uefa ve süper kupayı aldı yani duayla himmetle olacak iş değil o.

  2000-2012 yılları arası ise galatasaray ne başarı olarak nede maddi olarak belini doğrultmuş değildi. yani ya bu adamların duası kabul olmuyordu ve paraları bereketsizdi yada sadece ağızları laf yapıyordu bizim geri zekalı oyuncuları kandırmak için.

  birde şu var; bu adam gs'yı bu kadar çok önemsiyorsa bu oyuncuları transfer olmaktan alıkoyabilirdi ki sanırım en büyük hayrı da bu olurdu.

  not: torino demeyin, videoda görüldüğü üzere h. şükür'ün 2000'li yıllarına ait görüntüler var ayrıca hakan torino'ya gitmedi gönderildi.
 • bir fetullah gülen cümlesi. aziz yıldırım aynı şeyi söylediğinde, galatasaray dualarla şampiyon yapıldı dediğinde muhtemelen bunu ima ediyordu. o zaman dalga geçip eğlenen piçler biraz da bununla eğlensin.
 • fenerbahçe'ye sızamayan fetö'nün kurduğu 3 temmuz şike kumpası'ndan sonra bu işin kaymağını en çok yiyen takım olan galatasaray'ın, o dönemden bu yana, tüm bağlantıları, tüm finans hareketleri incelenmeli, araştırılmalıdır.

  hesap vakitleri artık geldi de geçiyor.
  hakan şükür, arif erdem, hakan ünsal, para çantaları, bu görüntüler daha neler çıkacak bakalım.

  "gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır."
  aykut kocaman
 • "dua" ve "himmet" ifadelerinin elbette tırnak içerisinde kullanılması gerektiği cümledir. artık anlayana.
 • galatasaraylılara tek bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

  aynı görüntüler fenerbahçe'nin ya da beşiktaş'ın başına gelseydi neler hissederdiniz? neler söylerdiniz?

  anayasa mahkemesi'ne, yüksek askeri şura'ya, bakanlıklara, parlemento'ya, milli istihbarat teşkilatı'na adam sızdıran biri tff'ye mi sızdıramayacak?

  kardeşim ben sizi hakemlerle, tff başkanıyla, medyayla şampiyon yaparım ama siz de şampiyonluk payından bana x kadar himmet vereceksiniz diye bir anlaşma geçmiş olamaz mı?

  fetö'den her şeyi bekliyorsunuz da böyle bir şey yapamayacağını nasıl iddia ediyorsunuz. bu ne perhiz ne lahana?