şükela:  tümü | bugün
  • “hey din yoldaşı…dünyani içinde bulunduğu kaos ve savaştan tek çıkışımız dua kapisidir..sen de 999 salavat ve 99 yasin okuyarak zincire katilacaksin..şimdiden 8 kisiyi bulduk bile..eğer okumazsan allah ın laneti uzerine olacak ve daha bitmedi…en fazla salavat okuyan yoldaşa çift kişilik full set risalei nur külliyatı hediye” mesajını gönderen çaylak arkadaş.

millete nude fotoğraflar geliyor bize gelene bak.
  • çaylak kalitemiz süper maşallah inşallah hocam.
  • bu çaylak değil başka bir yaratık. her şeyin bokunu çıkarmada üstünüze yok maaşallah.

dinkaaşim zinciri tamamladım. dayıma emmioğluna fotoğrafınla gönderim. sana bol bol küfürleri var.
  • yoldas dua lanet ve katilacaksin emrivakisi,

seninle tanismak isterim genc...
  • sözlüğün spam mesaj atan yeni trollü, bunlara bir çözüm üretilmeli artık, hesap açarken mail doğrulaması mıdır? ben robot değilim midir? her neyse başka bir şey yapılmalıdır.
  • az önce penis fotoğrafını atıp incelememi istemiş çaylak.

daha doğrusu fotoğrafı göndermeyi teklif etmiş çaylak diyelim. neyse ki öyle bir eylemi gerçekleştirmedi henüz.
    akıl dağıtılırkende saldırsalardı keşke baklavaya saldırdıkları gibi.
  • beyler dış güçlerin oyununa gelmeyelim diye küskünün fotoğrafını atıyor bu çaylak troll . attığı mesajı ben açtım siz açmayın göz doktorunun muayenehanesinden yazıyorum.
  • bu kadar kalitesiz bir trollün hâlâ çaylak olarak kalması sözlüğün ayıbıdır. hemen yazar olması gerek. zira kalitesizlik bunu gerektirir.
  • çaylaklara mesaj seçeneğini kapatmam gerektiğini ciddi ciddi düşündüren çaylak arkadaş.
    yeşillendirip penis fotoğrafı atıyor.
  • öğrenci halleriyle 2. el ps4 aldıklarını söyleyerek yalvararak bir tane oyun göndermemi istedi. karşılığında o da fifa 18 verebileceğini söyledi. bir oyun alıp göndereyim diye aklımdan geçirirken ocak indirimlerini gördüm. pes, gow gibi oyunlar 100 lira olmuş, birleşip alamıyor musunuz? dedim, herif bir dünya küfür edip sikko bi foto attı. fotoğraf yavaştan açıldığı için göz katliamına uğramadan kapattım.

bu devirde iyi niyetli düşünmek yaramıyor azizim. az krem satın al, bir oyun al oyna hadi abicim.