şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vichy ve la roche posay gibi yalnızca eczanelerde satılan, ancak onlar gibi sadece kozmetik açıdan çok tıbbi dermatolojik ürünler üreten firma.psoriasis için olan şampuanını 2 haftadır kullanıyorum, şimdilik biraz işe yarıyor gibi.
 • saç dökülmesine karşı anaphase ürününü iki aydır kullandığım, hiçbir yararını görmediğim, üstüne saç dökülmemi hızlandırmış şampuan.
  (bkz: isyanım var)
 • fransız malı şampuan . bu hiç amaçsız bilgiden sonra , tecrübelerim doğrultusunda söyleyebileceğim şey , olsa da olur , olmasa da olur . kasmaya gerek yok , o sakızlı sigaralı kokusunun bagımlılık yaratması dışında çok da fark edeceğini söyleyemem. dahası eger boyalı ya da işlem görmüş saçlarınız var ise , birbirine geçme ve bir daha açılamama tehlikesi mevcut.
 • kuru saçlar için extra-doux adlı şampuanını kullanıp kesinlikle memnun kalacağınız marka. sadece eczanelerde bulabilirsiniz. muadillerini vermek isterlerse almayın ducray istiyorum diye ısrar edin. anaphase adlı şampuanını ben de kullandım, benim de saçımı döktü evet, ama o zaten başka bi ürüne baz hazırlamak için derin saç derisi temizliği yapıyor. yani saç dökülmesi durdurma fonksiyonu yok sanırım tek başına.

  kısacası saçınız yağlı kepekli falansa selegel diye bi ürünü var alın kullanın bana teşekkür edersiniz. kuru kepekliyse yine alın, kuru kepeklere de yarıyor.

  saçınız sadece kuru ise direk extra-doux alın gayet iyidir. ayrıca (bkz: #25625160)
 • doktor tavsiyesi üzerine aldığım, pahalı, saçları epey kurutan ve kepek yapan etkisini malesef göremediğim, 'saç döülmelerine karşı etkili' şampuan.
 • eğer tek başına şampuanı kullanırsanız çok da bir işe yaramıyor ne yazık ki mutlaka beraberinde kapsül, solusyon ve priorin gibi vitamin takviyesi almak lazım.
 • doktorumun önerdiği pahalı bir şampuan.ikinci kullanışım anacak ciddi bir azalma var saç dökülmemde, demir eksikliği tedavisi için kullandığım ilaç ve saç dökülmesi için kullandığım pan plus isimli ilaç ietkili olmuş olabilir, doktor tavsiyesiyle kullanıyorum bu kez harfi harfine uyacağım.
 • az önce serum ve şampuanına eriştiğim, kemo alıyormuşum hissinden beni kurtaracağını ümit ettiğim dermokozmetik ürün.

  edit: kesinlikle faydasını görmüş bulunuyorum. üstelik bir tüp şampuan yetti, serum devam, öyle kolay kolay bitmiyo serum. yalnız daha uygun fiyatlı dermo-kozmetik şampuanlara geçilmesini öneririm. market şampuanları canına okuyor saçların. haydi bakalım
 • sedef hastaları için tavsiye edilen bir şampuandır bu bi de.
  kendimden biliyorum.
  işe de yarıyo. yani en azından tedavi ile birlikte.
 • saç dökülmesine karşı kesinlikle etkili, dökülmeyi neredeyse tamamen durduran şampuan markası. etkisi saç dökülmesinin sebebine göre değişkenlik gösterebilir diye düşünüyorum. bu arada saçı çok sert yapması gibi bir olumsuz özelliği de var.