şükela:  tümü | bugün
 • dudağa yapılan hyaluronik asit enjeksiyonuna verilen isim.

  hyaluronik asit enjeksiyonu ise dudağın anestezik kremler ile veya sinir blokları yapılarak(hani şu diş hekimlerinin yaptığı) dudağa hyaluronik asitli bir dolgu maddesinin klinikte enjeksiyonudur.

  hyaluronik asit enjeksiyonu işlemi yaklaşık 15 dk sürer.hastanın nasıl bir dudak istediğine göre ( belirgin veya doğal) enjeksiyon yapılır.dudak hareketli bir yer olduğundan konulan dolgu ortalama 8-12 ay kalır.çünkü hareketli yerlerdeki dolgular daha çabuk erir.beğenilmezse komple eritilebilir.
 • shopping tvlerde satılan dudak dolgunlaştırıcı alet adevattan sonra oldukça popüler olan operasyon. özellikle şu instagramdaki esnaf abi ve ablaların dudak büyütücü, dudak dolgunlaştırıcı gibi zikimsonik şeyler farkındalığı artırdı. meraklısı için şuraya bakmasında fayda var. http://www.dudakdolgusu.com/
 • bundan yaptırtmayanı fakir diye dövüyorlar mı buara? instagrama giremez oldum, ne varoşsunuz sözde kalburüstü sonradan görme kardashian özentileri sizi.
  poz vermek için kaş dudak yaptıran kırolar furyası bi bitse artık, gına geldi.

  yazık lan...
 • estetik cerrah yapsın bari diyenler için defne erkara dudak dolgusu konusunda görüşü alınabilecek bir uzmandır
 • bu konuda ankarada ali şahan tektir. kendi buldugu bir yöntem su an tıp dünyasında da kabul edilmiş ve uygulanmaya başlamıştır. ne morarma ne kanama ne acı... üstelik dolguların 8 ay değil 18 aya kadar kalıcılığı vardır. ben yaptırmadım. yaptıranları tanıyorum. hem dünya tatlısıdır hem de inanılmaz yeteneklidir.
 • 21. yüzyılın zavallılıklarından sadece bir tanesi.
 • tüm örnekleri başarısız olan, yaptıran her kadını porno yıldızı gibi gösteren cerrahi işlem. bu zamana kadar bunu yaptırıp da iğrenç gözükmeyen tek bir kadına daha rastlamadım. burun tamam, belki diğer estetik müdahaleler de tamam ama bu olmuyor arkadaş. neden biliyor musunuz? doğal dudakta çizgiler vardır hani. dudağı dudak yapan, ona resmen bir karakter kazandıran bir özelliktir. dudak dolgusu yaptırınca bu çizgiler yok oluyor, dudaklar şişirilmiş bir balon gibi duruyor ve kesinlikle ama kesinlikle estetik olduğu belli oluyor.

  cerrahi müdahalelere karşı değilim. bir kişinin çizgi dudakları varsa bunu istemesini anlayabilirim. fakat normal, kötü durmayan dudaklarınız varsa yaptırmayın bence, cidden.
 • nasıl yapıldığı ile ilgili bir video izledim de. eğer hakikaten bir sağlık anlamında zaruretin yoksa insan kendi vucuduna neden bunu yapar.
 • ne istediğini bilen kadin ve ne yapabileceğini bilen bir doktor tarafından planlanmasi gereken bir estetik hali.

  6 -8 arasi kalicidir. ardindan normale doner ama %10-15 civarinda kalan bir kisim var gibi.

  hayatınızda büyük radikal bir degisiklik yaratmaz. dudaginiz catlamaz. öpüşme sevisme sirasinda rahatsızlık yaratmaz. partnerinizde bir yabancılık hissi olmaz.

  cuma yaptirin
  pazartesi temiz kullanin
 • “dolgu” misali uçuğumla beraber oluşan görüntü... aman gözlerden ırakkk... her şeyin normali makbûl...