574 entry daha
  • sınıf toplan bilgi akıyor:

dolgu maddesi etken madde olarak içerisinde kanserojen madde taşır. bu maddenin de bir derecesi vardır. o nedenle doktorunuza dolgu malzemenizin içerdiği kanserojen madde oranını ve tabi markasını sorunuz. yok öyle bir şey diyen doktor olursa, klinikten uzaklaşınız.

hiç bir dolgu malzemesi sadece hyaluronik asit içermez. dolgunun içinde derinizin altındaki hücrelerin dolgu maddesini emilimleyemesi için bariyer etken maddeler barınır. ve vücüt hemen olmada sa zamanla bu maddeyi emilimler. sonra dudaklar büzülür.
  • burada (bkz: hyaluronic acid) eleştirirken mesaj kutumu bombalayan zart zurt insanlar nerede şimdi acaba?

işin uzmanı olarak bildiriyorum, burun estetiği yaptırın dudaklarınız iki kat dolgunlaşsın.
  • >”
  • neredeyse tüm erkekler bu işlemi yapanları mal gibi, göt gibi oluyorsunuz diye yorumluyor ama göt gibi dudak ve beyne sahip kadınlar bu şekilde güzel olabildiklerine inanıyorlar.

açık ve net diyorum, bunu yapan kadınların ağzı tam anlamıyla anüs şeklini alıyor ve çoğu erkekte bıraktıkları imaj da varoş bir gerizekalı imajı oluyor.

bu işlemi yaptıran gerizekalılar 10-20 yıl sonra torunlarına bu göt suratlı fotoğrafları için aptalca açıklamalar yapıp aslında babaanne/anneannelerinin o kadar da mal olmadığını izah etmeye çabalayacak. bu çirkinleşme operasyonu için bir de para veriyor oluşlarına hiç değinmiyorum bile.
hesabın var mı? giriş yap