şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: labret)
  • dudak cevresine yapilan bilimum piercing
    (bkz: labret)
    (bkz: monroe)
    (bkz: medusa)
  • yaptırıldıktan sonra 3-4 gün yemek yemede problem çıkartabilen hede.ağız açıp kapatıldığında dişe takılır, hemen ardından barı düşer, yerlerde bar aranır, uğraştırır.ama daha sonraları tam aksine gayet rahat, hızlı hızlı yemek yenebilir, esnenebilir.
  • modern ebeveyn görüşüne göre bile 'olmasa daha iyi olur'lardan. yüzüstü yatıldığında top kısmının dudağın içine kaçabilme ihtimali vardır. ihtimal demek bile ihtimali azaltmak olabilir. gözümle gördüm, aman diyim. dudağı yarıp içeride topçuk arıyorlar.
  • bir kızın kullanabileceği en itici aksesuardır.
  • 10 sene evvel yaptırdığımda severek kullandığım, günümüzde ise etrafa baktığımda her 10 kişiden 8'inde görebildiğim, hiçbir farklılığı kalmayan, buna mukabil çıkardığım takı.

delindikten sonra herhangi bir zorluk çıkarmaz. hapır hupur yemeğe gömülebilirsiniz. rahatsız edecek derecede bir ağrı da yapmaz.
  • bir dil piercingi değil.
  • deldiren aklımı nerelere koysam bilmiyorum günlerdir açım katı bir şey yiyemiyorum, insanlarla iletişimim bitti resmen konuşamıyorum. yaptırmayın. gidin bol yağlı iskender söyleyin, bir şeyler çiğneyebilmenin tadına varın...
  • insanda sürekli dille oynama ihtiyacı uyandıran piercing. ilk takıldığında "bunun barı uzun, güzel durmuyo ya" diye çirkinleşmeme rağmen şu an dudağım şiş olduğu için bar falan gözükmüyor. 2 hafta uzun barlı kullanmak durumundayım. aklında olan varsa hiç durmasın.
  • yaklasik 10 saattir sahip oldugum pirsimk.

bas agrisi diye girip kanser ciktigin gugildan bu konuyla ilgili sozluk dahil birkac arastirma yaptim, uzerine yatip piercingi dudagin icine kaciran mi dersin, iltihaptan dudagi sezen aksu boy sisen mi dersin ne kadar sikik ihtimal varsa hepsiyle karsilastim fakat normal piercing bakimi diye arastirdigimda bahsedilen belirtilerin hicbiri bende yok. iyi bir sey mi kotu bir sey mi henuz cozemedim. ne sisti ne kanadi ne agridi. piercing etrafindaki kani yavasca alin diyor da kan yok ki alayim. amina koyim bedenimin hicbir noktasi normal degil ya hicbir.