147 entry daha
  • sırf bunun yüzünden paraya kıydım istediğin zaman kapağını açabildiğim düdüklü tencere aldım diğerine göre biraz daha geç pişiriyor ama değer bence o riski göze almaktansa böylesi daha iyi.
  • kullanmak için iş güvenliği uzmanı imzalı risk analizi, basınçlı kap periyodik muayene raporu ve ayrıntılı çalışma talimatnamesi gereken alet için yerinde bir fobidir.

aynı alet mutfakta değil de atölye ortamında kullanılsa yukarıdaki önlemler gerekir, abartmıyorum.
  • gün geçmiyor ki yeni şeyler duyalım. uçan kuşuda faboniz var mı ?
  • bende de hafiften varolan fobi.
    ama fobimin üzerine giderek kullanmaya devam ediyorum çünkü sabırsızım ve hızlıca pişmesini istiyorum.
  • evet bu sebeple evime almiyorum korkuyorum ondan lisede kimya ogretmenimin suratina patlamisti
  • çocukken annem onda mercimek çorbası pişiriyormuş düdüğünü mercimek tıkamış açmasıyla suratına patladı annemin yüzü haşlandı o gün bugündür bizim eve düdüklü tencere girmez
  • kullanım sıklığına göre 2 yılda bir değiştirin bilindik markaların ürününü alın yoksa suratınıza patlaması ihtimal dahilindedir.birde sebze ve türevlerini asla düdüklüde yapmayın(bütün vitamini yok oluyor).et veya kemik iliği,kemik suyu için uygun
  • çok ciddi bir korku anlatamam , nefret ederim . gel gör ki bu tencereyle yapılan yemeklere bayılırım , çıkmaza bak anasını satayım
  • bende yoktu, bundan iki sene önce yüzüme patlamışligi var. hemen silverdin sürmek suretiyle
    3 günde iz kalmadan iyileştirdik çok şükür.

o günden beri afedersiniz yemisim lezzetini de kısa sürede pismesini de dedim. kullanmadım.

bide düdüklü tencere lobisi var. " abi düdüklü tencere çok iyi yaaa" diyorlar cihangir türkçesiyle. herseyin tarifini bunla veriyorlar. burdan onlara sesleniyorum. eyyy düdüklü tencere lobisi, sen kimsin yaa.
  • bir keresinde aile üyelerimizden birinin tencereyi erken açıp patlatmasıyla bende de bir miktar bulunan tedirginlik.
    önce buharını(basıncını) boşaltıp soğuk suyun altında bir kaç dakika bekletmeden asla açmayın aman diyim.
    şu bir gerçektir ki bunda pişen yemek çok çok daha lezzetli oluyor.
576 entry daha
hesabın var mı? giriş yap