şükela:  tümü | bugün
64 entry daha
  • fragmanındaki leyla ile mecnun detayıyla sevindiren dizidir.

benzer kafada bir işi inatla aynı oyuncular yerinde farklı oyuncu kadrosu ile denemek daha mantıklı bir karar olabilir.

serkan yılmaz'ın sadece asım velioğlu köşelerindeki hikayelerini senaryolaştırsalar bile yeter bence.

asım velioğlu'nu da güven kıraç canlandıracak ki bu da diziyi dört gözle beklemek için yeterli.
  • serkan yılmaz'ın bir sene önce falan çıtlattığı bir şeydi dudullu postası'nın dizi olması, muhtemelen projesi daha eskidir. sanıyordum ki işler aksadı da bu zamana kaldı, meğer sağlam kadro kurmak için geçmiş bunca zaman. serkan yılmaz, türk mizahının son kalan neferlerinden bence. şu an piyasada kalitesini koruyabilen ender adamlardan, umarım bu proje onun söndüğü değil de daha da parladığı bir iş olur.
  • asım isimli bir adamın köşe yazıları yazdığı şey umarım yanlış hatırlamıyorumdur karikatürü
  • sıdıka bile olmamişti, bunda malzeme de yok hic olmaz. yerli mizah hala nasreddin hoca seviyesinde, yerli film/dizi sektorunu biliyorsunuz zaten.
  • penguen'de en sevdiğim köşelerden biriydi.bir internet dizisi olarak gelmesi süper.güven kıraç ismi tek başına beni heyecanlandırmaya yetti zaten.
  • bu nasıl kadro ya? güzel bir yapım olacak gibi.
    ama bu çekildiği yer dudullu değil. dudullu lululu insanlar olarak hazırlanmalı mıyız ne çıkacak merak ediyorum. kiralar artar mı, metro da geliyor assffghjkşi
3 entry daha