şükela:  tümü | bugün
 • mukemmel bir uygulama. kullanin, kullandirin.
 • harika bir uygulama. verdiğiniz paraya fazlasıyla değer. eski ipad'im bir işe yarar oldu 42tl'ye.
 • harcadığım en iyi 50 lira olabilir. taşınabilir ikincil bir monitörüm oldu dizüstü bilgisayarım için. tisikkirlir sipirmin.

  lightnig cable ile bilgisayarınıza bağladığınız ipad'iniz dokunmatik 2k bir ekrana dönüşüveriyor.

  http://www.duetdisplay.com/#
 • (bkz: duet pro)
 • günümüz itibari ile 52.99 tl olan, programa yapılan yorumlardan anladığım kadarı ile zamanında 10 dolar olan, mac os veya windows bilgisayarlarınıza çok basit ayarlar ile ikinci ekran özelliği kazandıran yazılım.

  ipad mini retina + windows 10 yüklü laptop da dokunmatik özellikleri ile birlikte kusursuz olarak çalışmaktadır. ücret bakımından biraz paalı gibi gözükse de kazandırdığı özellik ve üretkenlik açısından kesinlikle parasına değer bir uygulama. tavsiye edilir.

  laptop ekranının sağında konumlandırdım ipad'i. zira moue sağ taraftan ikinci ekrana geçiyor. sola almak için sanıyorum windows görüntü ayarlarından monitörlerin konumunu değiştirmek gerekiyor. bir de sadece 1 ipad eklentisi olabiliyor, yani laptop'ın sağına soluna 2., 3. ekran koyayım olmuyor.
 • bugün %50 indirimi görünce ne zamandır istek listemde olduğunu hatırladım ve koşarak aldım. eve gider gitmez deneyeceğim.
 • kendime şöyle güzel bir monitör bakıyorum ama ya pahalı yada kalitesizler.

  indirimde olunca sırf meraktan indirip iphone ile denedim ve hakikaten de 2.ci ekran gibi çalışıyor.

  yani şimdi monitör alana kadar gider bir tane ipad pro 12.9" alırım, hem tabletim olur hem monitörüm.

  dahası, apple pen alırsam profesyonel grafik tabletim olmuş olur. deneyenler henüz bir wacom cintiq kadar iyi değil diyor ama cintiq1'in tek başına fiyatı bile ipad pro kadar zaten.

  biraz daha araştırmam lazım tabi de, şu an makul görünüyor.
 • macbook pro 15 ve ipad pro 12.9 ile muhteşem kombinasyon oluşturulmasını sağlayan harika uygulama. ipad pro 12.9 yeterince ağır bir cihaz olduğu için (bkz: mountie) kullanılması bana mantıksız geliyor. güzel bir masaüstü stand bulabilirseniz tüm geliştirme ortamınızı yanınızda taşıyabilir oluyorsunuz.
 • windows tarafındaki yazılıma gelen güncellemeden sonra, programı kurduğunuzda (sadece kurulum) masaüstündeki bir takım ikonları uçuran programa sahip kullanışlı program.

  ilk başta bunun sebebini anlamıştım daha doğrusu duet display'den kaynaklandığını düşünmemiştim. tek tek start menuden eksik ikonlarımı buldum. sonrasında madem bu kadar para verdim elimdeki bütün bilgisayarlara kurayım işime yarar belki diye düşünerekten windows 7 masaüstü bilgisayarıma da kurdum. o da ne? ikonlarım yine gitti. sistem geri yükleme ile ikonlarımı geri getirdim.

  duetten kaynaklandığını düşünerekten kendilerine detaylı bir mail gönderdim. benden dxdiag 'ı çalıştırmamı ve kendilerine yollamamı istediler. yolladım elbet. sonuç itibariyle programlarının nvidia driver ları ile şu an için sorunlu çalıştığını, bu konuyla alakalı çalışmaların sürdürüldüğünü ancak ne zaman olacağı ile ilgili bilgi veremeyeceklerini ve dilersem bana refund seçeneğini sunabileklerini söylediler.

  sıkıntı yok, kullanmaya devam. :)
 • 55 tl gibi bir fiyata rağmen indirdiğim ve inanılmaz memnun kaldığım uygulama. ipad wifi 2017 kullanıyorum. özellikle video editlerken çok faydası olacak gibi görünüyor. kesinlikle verdiğim parayı hakettiğini düşünüyorum.