• windows tarafındaki yazılıma gelen güncellemeden sonra, programı kurduğunuzda (sadece kurulum) masaüstündeki bir takım ikonları uçuran programa sahip kullanışlı program.

ilk başta bunun sebebini anlamıştım daha doğrusu duet display'den kaynaklandığını düşünmemiştim. tek tek start menuden eksik ikonlarımı buldum. sonrasında madem bu kadar para verdim elimdeki bütün bilgisayarlara kurayım işime yarar belki diye düşünerekten windows 7 masaüstü bilgisayarıma da kurdum. o da ne? ikonlarım yine gitti. sistem geri yükleme ile ikonlarımı geri getirdim.

duetten kaynaklandığını düşünerekten kendilerine detaylı bir mail gönderdim. benden dxdiag 'ı çalıştırmamı ve kendilerine yollamamı istediler. yolladım elbet. sonuç itibariyle programlarının nvidia driver ları ile şu an için sorunlu çalıştığını, bu konuyla alakalı çalışmaların sürdürüldüğünü ancak ne zaman olacağı ile ilgili bilgi veremeyeceklerini ve dilersem bana refund seçeneğini sunabileklerini söylediler.

sıkıntı yok, kullanmaya devam. :)
  • denemeniz için ücretsiz bir alternatifi: spacedesk
    duet display'i denemedim ama spacedesk'i kablosuz olarak kullanabiliyorsunuz. biraz gecikme var gibi geldi şu an için, idare eder nitelikte.
  • fiyatı ne olursa olsun harici monitör almak yerine 2’nci bir tablet bilgisayarınızı bağlamanız yeterli olacaktır.
  • uygulama açıkken windows'ta işlemci anlam veremediğim şekilde fazladan kullanılıyor acaba ''minning'' işlemi mi yapıyor diye düşündürüyor. program normal şartlarda güzel çalışıyor.
  • yaklaşık iki aydır kullandığım, akarı kokarı olmadan çiçek gibi çalışan uygulama. parasını fazla fazla hakediyor. ihtiyacınız varsa düşünmeden satın alınız.
  • bununla windows 7 64 bit, 16 gb ram, i5-6500, gtx970 pc’mi 12.9 ipad’ime bağlamaya çalıştım eşek gibi lag yaptı, photoshop da basınç algılamadı, zbrush da algıladı ama minimum 1 cm geç gelen cursorla çalışmak mümkün değil. cintiq olur mu ipad den diye heyecanlanmıştım oysa.
  • bugün %50 indirimi görünce ne zamandır istek listemde olduğunu hatırladım ve koşarak aldım. eve gider gitmez deneyeceğim.
  • harcadığım en iyi 50 lira olabilir. taşınabilir ikincil bir monitörüm oldu dizüstü bilgisayarım için. tisikkirlir sipirmin.

lightnig cable ile bilgisayarınıza bağladığınız ipad'iniz dokunmatik 2k bir ekrana dönüşüveriyor.

http://www.duetdisplay.com/#
  • eğer normalde de birden fazla ekran kullanıyorsanız (2 harici monitör var mesela) ve onları kullanmıyorken duet kullanırsanız tekrar o 2 harici monitöre dönmek istediğinizde mavi ekran verdien uygulama.

akşamları ipad'i bağlayıp kullandıktan sonra sabahları bilgisayardan kaldırıyorum ki güne mavi ekranla başlamama neden olup sabah sabah sinirlerimi ziplatmasin.

onun haricinde bazen lag yapması dışında hiçbir falsosunu görmedim, güzel program. muadilini de bulamadım/deneyenedim.
hesabın var mı? giriş yap