şükela:  tümü | bugün
  • iyi bir gömlek markası
  • (bkz: raoul dufy)
  • çok çok kaliteli gömlekleri ve kravatları olan marka. extra slim model gömlekleri mükemmeldir.
  • çift bükümlü kumaşları oldukça iyi ütü tutan ve uzun süre kırışmayan, zayıfladığım için bedeni bana büyük gelen gömleğimin bedenini ücretsiz daraltan, istanbulda aldığım hediye gömleğin bedeninin küçük gelmesi nedeniyle izmirdeki mağazasında değiştirme yapan, dışarıdan görülebilecek şekilde logosu olmadığı için takdirimi toplayan gömlek üreticisi.
  • uzun süredir extra slim manşetli gömlek arayışımı sonladırmış markadır. kalitelerinden dolayı kendilerini tebrik ederim.
  • giydiğim en rahat gömleğin üretisi olan firmadır.ki daha önce beymen den tut ravelli ravelliden tut mudo mudodan tut tommy ye kadar bir çok gömlek giymişliğim vardır ama en rahatı kesinlikle dufy'dir.herkese önerilir.
  • içinden çıkan ütüleme kılavuzunda yıllardır dünyanın en seçkin gömlek markası olduğunu iddia etmektedir. canlarım, ben sizin için daha samimi bir sıfat buldum: (bkz: giyileceğini anlayınca kırışan gömlek)
  • arasında networkten vakkoya, zaradan beymene herhalde memleket sathındaki tüm klasik gömlek satan markaların bulunduğu uzuun bir liste içerisinde bulamadığım düz beyaz, düzgün yakalı, düzgün kalıplı, cepsiz bir gömleği sonunda bana buldurmuş markadır.

neredeyse özel dikim yaptıracaktım gömleği, beni oldukça yüksek tutarlı bir masraftan kurtardılar sağolsunlar.
  • gerçekten iyi bir kesimi kaliteli bir duruşu vardır (manşetli gömleklerde manşet kısmı daha düzgün duranını görmedim) ama ayda iki sefer giyseniz bile iki sene sonra kolları ve yaka kısmı ezilip giyilmeyecek hal alır. daha dayanıklı olsun diyenler bisse tercih edilebilir.