• kesinlikle düğününe gidilmeyecek kişidir bunlar benim gözümde.
    onların gözünde 1 çeyrek altın olarak görünmekteyiz
  • var böyle bir şey.

10 yıldır görüşmediğim tanıdığım, ne yapıyorsun nerelerdesin diye bir arayayım kardeşimi dedim diye arıyor bir anda. ardından da whatsapp'tan bir davetiye ve altında da not "mutlaka bekliyorum kardeşim benim".

10 gün sonra biri daha biri daha, iyi vallahi. biri geçen aradı, evleniyorum, darısı başına diyor, o derece kopmuşuz ki adamla 3 yaşında çocuğum olduğunu bilmiyor.
  • arkadaş çevresinin öneminin sayı ile değil sağlam karakterlerle ölçüldüğünün farkında olmayan yalnızlık kompleksi olan kişilerin yapmış oldukları eylem.
  • (bkz: gram altın)
  • senelerdir ne arayıp ne soran arkadaşım nikah arifesinde aradı ve davet etti... hani arayıp sormak karşılıklı diyecek olabilirsiniz lakin ben daha önce bunu bir iki kere hal hatır sormak için aramıştım ne telefonunu açtı ne de aramalarıma geri döndü o yüzden 'ne arayıp, ne soran' lafını etme hakkını kendimde buldum.. geçmişin hatrına aldım gram altınımı gittim. tabi ki sonrası malum aradan bi 4 - 5 sene geçti heralde hiç görüşmedik... bazen gerçekten insanlar midemi bulandırıyor amk... ama hata bende, enayi olan benim gram deyip geçmeyin o günlerde ne kadardı hatırlamıyorum ama bugünlerde 300 tl'ye yaklaştı fiyatı...
  • gözünde koca bir altınızdır. uzun süredir görüşmüyoruz işte o mesafeli ilişkimize aynen devam edelim.
  • kimisi de haber vermedin diye bozulur. o yüzden haber vermekte sorun yok. gitmek isteyen gider istemeyen gitmez.
  • masraf kapatmak için dilenciden farkı olmayan insan
hesabın var mı? giriş yap