şükela:  tümü | bugün
  • 100 tanesi 7.5 tl'den işlem gören para birimi. ağustosta evlenecek bir arkadaşın düğününde dağıtmak üzere 2 parti sipariş vermiş bulunmaktayım.
  • hukuken nasıl satıldığına anlam veremediğim sahte para. üstelik bir çok sitede aleni satılıyor. olayın sırrını bilenler yeşillendirirse sevinirim.
  • bu gün kuzenimin düğününde şahit olduğum saçmalık. teknede düğün yapıyorsun, davetlilere 3 liralık tavuk pilav yediriyorsun, sonra da ben boğazda düğün yaptım diye hava atıyorsun. lan hepsini geçtim millet oynarken geniş geniş havaya para saçan adamlar da belli ki senin eşin dostun ve bunu yaparken gerinerek yapıyorlar. insan utanır. hadi gerçeğini atamıyacak kadar fakirsin. bari 20 dolar 100 dolar falan fotokopiyle çoğalt onu at. yalandan hava atarken bile fakirsin. sana kimse düğününde para saç demiyor ama havaya fotokopi ile çoğaltılmış 1 dolar atmak nedir lan ? peçete at , kendini at ama bunu atma. düğün doları kavramını da konuyu yazmak için arama yaparken buldum. düğün doları nedir arkadaş ? sırf hava sırf rüzgar.
  • dolar yakan çomarlar isimli haberden sonra bugün öğrendiğim ürün. ve daha önce yazıldığı gibi ben de çok şaşırdım bu sahte para tomarlarının internet sitelerinde açıkça satılmasına. bu nasıl iştir, gerçeğine şeklen birebir benzeyen paralar nasıl üretilir ve deste deste satılır aklım almadı. çok mu underground bu siteler nedir?