şükela:  tümü | bugün
 • "bursa'da düğün hazırlığı yapan 22 yaşındaki güllü yurtoğlu,1 hafta önce resmi nikah ile evlendiği eşi, 23 yaşındaki metehan yurtoğlu tarafından düğün gününün sabahında bıçaklanarak öldürüldü. eşini öldürdükten sonra firar eden metehan yurtoğlu, polis tarafından bir tarlada saklanırken yakalandı."

  "cinayet, bursanın merkez yıldırım ilçesi isabey mahallesi ilkbahar sokak’ta işlendi. güllü yurtoğlu'nu 4 ay önce ailesinden isteyen metehan yurtoğlu, kızın ailesi evlenmelerine rıza göstermeyince anlaşarak birlikte kaçtı. güllü yurtoğlu ile metehan yurtoğlu kısa süre önce resmi nikahlarını yaptıktan sonra düğün hazırlıklarına başladı."

  edit: yorumsuz, tanımsız.
 • olayın hiç ses getirmemiş olması bu durumu ne kadar kanıksadığımızı gösteriyor. bu nasıl bir caniliktir kanım dondu okurken. kadını ormanlık alanda ağaca bağlayıp sesi de duyulmasın diye ağzını bağlayıp gitmiş daha önce. bu kadıncağızın yaşananlara rağmen bu pislikle evlenmesine yol açan nedir acaba? yazık, çok yazık...

  edit: sözlük formatına aykırı olmayan başlık açmayı da bir öğrenemediniz.
 • ses getirmemiş olmasıymış. vaktiyle öldürülen kadınlar için twitter'da açılan başlıklarla dalga geçenler utansın.
 • "olaydaki tek şaşırtıcı olan şey adamın tutuklanması" denilebilecek haber.
  "daha kötü ne olabilir ki?" dedikçe daha da kötüsü olabiliyor ülkede. domates keser gibi insan kesiyor pislikler.
 • unutulmuş olaydır, kadın cinayetleri giderek normalleştiriliyor. bu olayda gündem içinde kaybolup gitmiş bir olaydır. unutmamak, unutturmamak lazım.