şükela:  tümü | bugün
 • balayına cennete gitmek gibidir.*

  bayan değil kadıncılar gelir şimdi.

  (bkz: bi bitmediniz amk)

  saldırılar üzerine edito: allah kimseye @2 meriçliği ve zavallılığı yaşatmasın, biri kesin gelir diye düşünüp üşengeçliğimden yazmamıştım ama sağolsun yazdırdılar, bir de bayan değil kadın deyince düşüyor mu böyle? *

  @2 trolünün saldırısına binaen döşenmiş zeditto: şu entarisinde nasıl ''bir kasa bira parasına bir bira içip sap sap dikildiğini ve aynı kıza yazmak sebebiyle arkadaşıyla kavga ettiğini ve kimseyle sevişemeden istanbul'a döndüğünü anlatan yazarımsı.*

  @2 trolünün saldırısına binaen döşenmiş büdüt: reklamını yapmışız zatı şahanelerinin, önemli olanın yaş olmadığını anlayacak olgunluğa erişememiş kendisi, biraz meyve yiyip vitamin almasını tavsiye ettiğim meriç, kendisine huzur evinden bayan değil kadın bakmasını tavsiye ettiğim, kıllı kollu feminazi kız kurusunun yazısını favladığı dedetto.
 • (bkz: bayan değil kadın)

  şahsen bekar olsam kendine bayan diyen/dedirten kadınla evlenmem. böyleleri evlensin.

  edit: 2. entry girildikten sonra böyleleri gelir şimdi diye goygoy düzeltmesi yapan ve edit olarak belirtmeyen kolpacı @1 içeren başlık.

  zedit: (bkz: yaw he he)

  düdüt: kendisi babasının yediği portakalda vitamin iken veya en iyi ihtimalle portakal püresi yer iken yaşadıklarımı anlattığım entry ile şahsımı reklam eden* yazarın beyhude çırpınışlarını içeren başlık.