• hastası olduğum hesap.

yalnız yorumlarına düşerseniz karadelik gibi içinize alır, ülkede ne kadar ırkçı, yobaz, dinci, cinsiyetçi mide bulandırıcı tiple birlikte yaşadığınızı sürekli hatırlatır. en güldüğüm de "bizim töremiz var, bizim adetimiz var, biz böyle gördük, sizin gibi ağaç kovuğundan çıkmadık" diye yardıran düşüklerin elin azerisi, kazağı, hintlisi "kendi adeti"ni uyguladığında onları hunharca aşağılamaları. en eğitimlisinden en eğitimsizine, yurdum insanı ekseriyetle tutarsız ve bencildir, onu eleştirenler ölsün ama o herkesi eleştirebilsindir.

sonuçta seratonin için sadece videolara odaklanın. *
  • değerli arkadaşlar hepimizin bu sayfaya yardım etmesi lazım. terör demişler gerçekten terör var.

bazen instagramda keşfete ve takip ettiğim yerlere öyle görgüsüz şeyler denk geliyor ki. mesela paylaşmış bebeğimize şu kadar altın taktık, bebeğin heryeri para ve altın içinde, veya gelinimiz bilmem kim kınasında 13 tane kıyafet değiştirdi.* bunu paylaşan maşallah diye herkese açık paylaşmış, bir sürü de hashtag koymuş, yer bildirmiş. bu gibi görgüsüzlüklerin azalması için görüntüleri hemen düğünterörü sayfasına gönderiyorum, o da doğru zamanda çok komik yazılarla paylaşıyor. bunu siz de yapın. sırf bu görgüsüzleri paylaşan özel sayfalar var ve bunları gururla sunuyorlar.

tanıdığınız kişilerin ve herkese açık olmayan sayfaların paylaşımları olmaz tabi, kendiniz çektiğiniz videoyu da göndermeyin bence. sadece bol hashtagli, herkese açık ve gerçekten hak eden görgüsüzlükte paylaşımları bu sayfaya gönderin.

sayfada bu görgüsüzler paylaşılsın ve bir güzel dalga geçilsin. belki bunlarla dalga geçile geçile, bunların görgüsüzlükleri ifşa edile edile azalır da biter böyle rezalet şeyler.

yoksa bu gidişle arap ve hintli görgüsüzlüklerini geçeceğiz.
  • isminden bile yaratıcısının ne kadar zeki olduğunu gösteren sayfa. beni üzen insanlara inşallah düğün terörüne düşersiniz diye beddua ediyorum, gayet başarılı. yalnız şöyle bir yan etkisi var; ilk zamanlarda hunharca eğleniyordum ama artık kusma isteği ve mide bulantısına neden oluyor; özellikle de "muhafazakar" showcu sonradan görme gelinler. sims karakteri gibi bir sıkmabaş vardı, fenomen edalarıyla garip garip robotsu hafeketler ediyor falan; soğuk soğuk terledim.
  • akşam 10 gibi düğün terörü bakmaya başladım daha yeni çıkabildim sayfadan.

bol kahkaha eşliğinde düğünlerden soğumak istiyorsanız bu sayfayı takibe alın.
  • uçan balona binip havalanan gelinler, nişanında şişme yelek giyen damatlar, düğün arabasına anamın ilk düşmanı yazıdıranlar gibi birbirinden kepaze düğün paylaşımları bulup evlilikten soğutmak gibi muhteşem bir amaca hizmet eden sayfa.*
  • videoları kadar, admin'in muhteşem tarzı da kahkaha attırır. severek takip ediyoruz.
  • yeni keşfettiğim twitter ve instagram sayfası. düğünlerle ilgili efso videolar var ya
    twitter
    insta
  • bir tane damat var bu sayfanın yüklediği videolar içerisinde gelenlere leblebi atıyor oturduğu yerden. sen nasıl bir kralsın reis. dansmış, akrabaymış umursamıyorsun. benim gibi düğün ortamını sevmeyen birisine zorla düğün yaptırcan sırf leblebi atabileyim diye. ahahaha.

işte o alfa
  • son zamanların modası her organizasyonda gelinin profesyonel dansçıların ortasında abuk subuk hareketlerle takılması durumuna değineceğim. arkadaşlar siz mal mısınız afedersiniz en özel gününüzde etrafınızda sizden daha güzel dans eden kuğu gibi süzülen sizden daha iyi poz veren ve maaalesef sizden daha güzel kadınlar bulunduruyorsunuz? paranızın havasını atmanın başka yolu yokmu kendinize hiç mi saygınız yok?
  • hala var olan ve ne masada ne de silahlı mücadeleyle çözülebilecek terördür.

bazı insanlar hala inat ve ısrarla 1000 kişilik düğün yapma peşinde. ağızlarından bir kere "virüs var aman yapmayalım, insanların hayatını riske atmayalım" lafını duymadım. bu gidişle nişan atılacak gibi duruyor.

virüsün bill gates'in oyunu olduğuna inanıyorlar,
    aşının içinde çip olduğuna inanıyorlar,
    bu da yetmiyor virüsün yalan olduğuna inanıyorlar. (ben maskesiz dolaşıyorum hiç bulaşmadı)

hadi madem yakınlarının sağlığı umrunda değil, e be kayınvalide, arabayı satıp düğün için yemek pişirme fikri ne yahu?

ben bu kadar elalemi yedirip içirip düğün ile gösteriş yapma meraklısı bir topluluk görmedim.

bu terör, yuvaları yıkmıyor, insanların yuva yapmasını engelliyor.
hesabın var mı? giriş yap