• bakın size iki seçenek sunacağım. seçim sizin. ama hemen eksilemeden önce bir okuyun bence yazacaklarımı. şimdi özellikle kadınlar mesaj yoluyla ay şekilci hayvan herif, seni zaten hangi kadın istesin minik pipinle falan tarzında klasik ad hominem saldırılarda bulunacaklar. bu konularla artık menajerim ilgileniyor, ona yazın lütfen.

konuya girecek olursak; ortalama bir düğüne bugün evi döşemesi falan her şey dahil 100-120 bin tl rahat gidiyor. işin mental olarak yorucu kısmını es geçiyorum ve sadece maddi olarak bakıyorum olaya şu an. bu meblağ sadece orta sınıf bir türk erkeğinin ödeyeceği miktar bu arada. ortalama türk erkeği de bu kadar harcamaya rağmen 10 üzerinden en fazla 7'lik kızla beraber olabiliyor zaten.

diğer tarafta size sunacağım şu seçenek var. bu parayı düğün denen pagan ayinine harcamak, üstüne bir de hayatınız boyunca bir kadına bağlı kalmak yerine 100 tane 10 üzerinden 11 güzelliğinde eskorta harcamak.

kendinizi hayat boyu bir kadına adayıp ömrünüzün yarısını mahvetmek, her gün kavga edip zihnen mahvolmak, çocuk sahibi olduktan sonra ayda bir misyoner sevişmek, evli erkek abazalığı kurbanı olmak, sonunda boşanmak ve sahip olduklarınızın da yarısını kaybetmek yerine; 100 tane süpermodel hatun ile sevişebilirsiniz.

bakın 100 diyorum, yazıyla yüz bildiğiniz. bağlılık yok. parayı gelmesi için değil, seviştikten sonra gitmesi için veriyorsunuz. kadını ne fiziksel ne de ego olarak tatmin etmeye uğraşmak yok. mesajlaşmak, yemeğe çıkarmak, hesap ödemek, naz çekmek, haftalarca flörtleşmek, dert dinlemek, bu sürede bin liralar harcamak, nişanlanmak, hediye almak, yüzük almak, kredi çekmek, araba almak, borca girmek, bunların hiçbiri yok.

şu an güncel eskort fiyatları en prime ve model güzelliğindeki eskortlar için konuşacak olursam saati 900-1100 tl (150 dolar bazından gezer genelde hep, kur artarsa ona göre hesaplayın). bu yoldan giderseniz, hayatınızın en iyi seksini dünyanın en güzel kadınlarıyla yaşayacaksınız. ay saçımı çekme, orama boşalma, o pozisyon olmaz, rimjob yapmam, biz şimdi neyiz falan yok. dünya sizin oyun bahçeniz ve siz o an kralsınız.

ve bakın daha bu sadece bir seks. bu seksi 1 değil 100 modelle yaptığınızı düşünün.

bir de şimdi vasat bir kadın gelinlik giyecek diye düğünde bir yığın lowlife ile halay çektiğinizi düşünün.

siz söyleyin bana hangisi daha dolu dolu geçirilmiş ve güzel, keyifli bir hayat.

ve hangisi hala normlardan çıkamamış, kapana kısılmış gibi hissettiren, insanı erken yaşlandıran, saç döktüren, değersiz ve soluk bir hayat.

ben önerimi yaptım, seçim sizin. kafanızda sadece bir ampul yakmak istedim, belki ben ne yapıyorum yahu hakikaten der birkaçınız diye.
  • arkadaş uyandıysa pistten alalım.
  • evlilikten tek beklentisi seks olanlar için mantıklı bir düşünce.
    evliliği, bir kadın bulup sürekli seks yapmak olarak algılıyorsanız evlenmeyin zaten aq.

edit: mesaj kutum yine meriçliğimden girip böyle düşüremeyeceğimden çıkanlarla dolmuş.
    "sen napıyon, karıyla halay mı çekiyon" diyen, "seksten başka nesi var" diyenler...

ben evli değilim, hiç evlenmedim de. bir kere evlilik teklifi yaptım, o da kabul edilmedi aq. yani ben size "evlilik seks değildir, evlilik şöyle güzeldir böyle harikadır" demiyorum. sizin için evlilik salt seks ise evlenmeyin diyorum. seksi her türlü elde edersiniz, bunun için bir insanla ömür çürütülür mü? tabi ki gidin eskort tutun daha iyi.

vardır ya da yoktur bilmiyorum ama yanında sıkılmadığınız, saatlerce saçmalayabildiğiniz, dert anlatabildiğiniz, beraber film izleyip yemek yapabildiğiniz, sizinle paranız için değil de siz olduğunuz için birlikte olacak biriyle evlenmelisiniz. bunu da eskort ile bir tutacaksanız siktirin gidin eskortla evlenin aq.

edit2: bu sefer de evlilik teklifimin reddedilmesinden vuruyorlar mk. bilmediğiniz şu ki onun anasıgil istemedi beni. adsds
    "kızımı müslümanla evlendirmem" diyen katoliklerin amına koyayım. müslüman da değilim zaten. neyse ulan yaralıyım, sigara üstüne sigara yaktırmayın. siktirin gidin sokturmayın eskortunuza.
  • harem kursaydın olm.
  • 100. kadınla birliktelikten yaklaşık üç ay sonra eliza testi için klinikten randevu aldıracak zevk-ü sefa eylemi.
    ha ben lastik içinde dolaştırırım benim için problem yok diyorsan orası ayrı.
  • yazık
  • rimjobu görünce haklı olduğunu düşünmeye başladım kardeşim. verdim şükunu.
hesabın var mı? giriş yap