• insanlar gerizekalı olmak için özellikle mi uğraşıyor anlamadım ki
  • (bkz: sebebi neydi ki) son zamanlarda gördüğüm en saçma sapan olaylar listesine kafadan girip bu güne kadar gördüğüm en saçma hareketleri bile unutturdu. şu dünyada herşeyin bir amacı olabilir gibi geliyor ama bunun amacı ne mizansani ne bir türlü anlam veremiyorum.
  • oha, süper fanteztik bir merasim olmuş. keşke çeliğin soğukluğu ile hafif bir şekilde uyarsaydı. daha fanteztik olurdu.
  • ya 12-13 ya da 14-15 anahtar olur
  • adam geri zekalılığını ispat etmek için bir de yerlere yatmış.
  • kızlık zarı diktiren (!) duymuştum da; herkesin önünde anahtarla kadının etek altında tamiri ilk defa duydum.

gerçekten aptallık sonsuz.

tanım: farklı olmak için nasıl saçmalayacağını şaşıran insan müsveddesi.
  • bugün de başkası adına utandım şükür
  • iğrenç gerçekten. gelin terörü düğün terörü. niye illa bir farklılık istiyorsunuz ki. dümdüz sade evlenmelere ne oldu.
    hep sosyal medya batakhanesinden kaynaklı.
    ve bu görüntüler hep onlarla gidecek. onlar unutsa sosyal medya unutmayacak illa çıkacak karşılarına.
    ve gerçekten merak ediyorum hem de çok. bu ve benzeri olayları bilinçli olarak mı yapıyorlar kendi hür iradeleri ile mi. zira bir mantık göremiyorum. nerden bakarsam bakayım.
    kimsenin hayatına karışmaya elbette hakkımız yok ama sosyal medyaya düştü ise eleştirme hakkımız var. zira bu sebeple paylaşılıyor.
  • net ahlaksızlıktır. sanırım rus düğünü. bu adamlar bizim hristiyan versiyonumuz.
hesabın var mı? giriş yap