şükela:  tümü | bugün
  • damat beye bravo, birinin bunu yapması gerekiyordu artık. düğün maskaralıklarına son!

ayrıca: (bkz: kezban detected)
  • her ne kadar gelin gerçekten kezban olsa ve damat gerilmekte haklı olsa da verdiği tepki bildiğin hödüklüktür. durun gençler daha cicim ayı başlamadan bu ne tahammülsüzlük?
    bir de sevgisizlikleri çok belli oluyor yazık lan.
  • tam eleman sinirlenip "yeter artık lan!!!" gibi bir tavırla gelinin eline vururken (00:07 - 00:08 sn.'lerde), fonda çalan müzikte de durumla bağlantılı olarak "s.kerim !!" diyor gibi lan sanki. zamanlama süper olmuş )
  • çoğu düğün gibi keyiften çok hüzün dolu bir ortamı iyice üzücü hale getiren olayın kahramanlarından biri.
    iki kişi hayatlarını birleştiriyor, videodaki her detay kırık dökük...
  • aferin aferin, yine her halta yapıştırın kezbanlık yaftasını. sonra düğün gününde böyle tepki veren adamlar üç ay sonra kahvaltıya gelen çay yeterince demli değil diye eşlerinin başından aşağı kaynar çaydanlık devirince de "kezbandı ama yaa" dersiniz.

verilen tepkiyi normal karşılayan kişilerin acilen bir "öfke kontrolü" sebepli uzmana görünmeleri tüm milletin hayrına olacaktır.

(verilen demli çay örneği ve daha nicesi bu topraklarda gerçekten yaşanmıştır.)

http://kadininstatusu.aile.gov.tr/…apor_mizan_1.pdf

az biraz vakit ayırıp şu raporu okuyun, kadınlar ne boş bahanelerle ve bazen sırf adamın canı öyle istiyor diye şiddet görüyor, gerçeklerle yüzleşin. ondan sonra yine özelden "kezban" diye taciz edersiniz.
  • damadın çok gereksiz bir tepki verdiği görüntü. madem o noktaya geldin sabredeceksin. bilemiyorum ama sanırım pasta imzalar atıldıktan sonra yeniyorsa gelinin " evet" pişmanlığı inanılmaz büyük olmalı
  • güldürmüştür. yazık ama üzüldüm kıza, damat çatalı fırlattıktan sonra öyle bir bakışı var ki, içim eridi ya. ben size söyleyeyim o damattan bir yarraam olmaz. lan hatun takılmış işte herkesin gözü önünde o tepki verilir mi dallama?
  • gelin, maraş dondurmacısı şakasını uzatmıştır ama damadın tepki de olmamıştır be canım. bu ne sevgisizlik, bu ne hiddet ve celal. şimdi o gerilimden sonra gel de düğünün tadını çıkar.
  • damadın kıza karşı ilk fevri hareketi değildir. dolayısıyla kız için de sorun olduğunu düşünmüyorum. mal gibi aynen devam ederler.