şükela:  tümü | bugün
  • demin haberlerde gördüm, samsun' da birkaç çomar havaya şarjörü boşaltıyor. pişmişkelle gibi sırıtıyorlar. başka bir yerde de çocuğun eline pompalı vermişler, o da düğünde çevreyi taramış. ben de çomaristan'da büyüdüm, o düğünleri bilirim, hatta çocukken birinin vurulduğunu da gördüm.elbette korkardık.adam hem sarhoş hem de tabancalı, hayır nasıl hayatta kaldık, yüzlerce düğünde öyle bir ortamda saatlerce durduk, ilginç.
    ben bunun altında, havaya sıkmanın altında bir şeyler arıyorum.freud'lük yapmak istiyorum. bu tiplerin hayatlarındaki bütün başarısızlığı kurşunladığını düşünüyorum. muhtemelen yine cinsel bir yetersizliğin tezahürü olarak değerlendiriyorum.mesela bu insanlar yalnızken, tenha bir yerde ateş etmiyorlar. düğün gibi tam da görünür bir yer seçiyorlar. işin şov yanı da var, ben buradayım, beni fark edin, bakın ne kadar havalıyım, erkeğim mesajı da veriliyor. tabanca vs. fallik bir objeye dönüşüyor. şahıs ateş ederek erkekliğini vurguluyor.

vay amk. bu kadarını freud bile yazamazdı, ey fular sen nelere kaadirsin...
  • anasına küfür ettirme isteği.

açık ve net bu kadar.
  • 22.00 den sonra alkol satışı yapan yerlere verilen cezanın yarısını bu kişilere verseler değişecek olan psikolojidir.
  • bulutsal şiddet kaynaklı bastırılmış cinselliğin dışa vurumuyla güdümlenen... öyle bir psikoloji işte
  • bozuktur.
  • kalabalık bir ortam. ateş edildiği anda herkes o adama bakacak. kadınlar da var. ateş etmek ise maskülen bir eylem. bir nevi güç göstergesi. erkek bunu yaparak hem erkeklere karşı güç gösterisi yaparak hayatta kalma içgüdüsünü tatmin eder, hem de dişilere karşı daha erkeksi görünerek onları etkilemek ister.

bir başka nedeni ise orospu evladı olunması olabilir.
  • *gereksiz özgüven(%75)
    *ultra cahillik(%5)
    *ilkel benlik id baskın kişilik(%20)
  • daha da ilginci yere sıkmanın halet-i ruhiyesidir.

https://www.youtube.com/watch?v=lt57znjdl1c