• bir tek ben mi sesli güldüm? aşırı komik bence. kepçe inşaatta kum döker gibi lap diye bırakıyor evli çifti.
  • başarılı olsalar zekice bir iş olacağına inanan balıkların aramızda olduğunu bize gösteren başlık...

mallıktır, başarıdan bağımsız olarak...
  • bir adet sunumlu kepçe içeren video.
  • vah şu sözlüğün haline. arkadaş bi’ okuyun yazılanları. 7 ya da 8. entry’de yazmış adam. film çekimi demiş, yönetmen “oyun” diyor, set amiri “çekiyoruz” diye bağırıyor. hadi duymadın izlerken, hadi bu işleri de bilmiyosun. ama biraz akıl yürüt be koçum. aç bir daha izle. bu kadar mı zor kafayı çalıştırmak?

ara ara yine set diyenler var. sadece yazmaya mı giriyosunuz sözlüğe? önceki yorumlara göz atmadan, hiç okumadan yardır allah yardır. hele biri “oradakilerin %98’i malum partiye oy vermiştir” diyerek zekavetini kabak gibi ortaya koymuş. peh!
  • kepçe operatörünün cehape'li olduğu tespit edilmiştir büyük ihtimalle.
    tanım: dikkat çekme hastalığının ne boyutlara geldiğini gösteren çift.
  • haberi okumadan doğu karadeniz'de gerçekleştiğini tahmin ettiğim olay.
  • muhtemelen bir film ya da dizi çekimi. zira öncesinde birileri "oyun" diye bağırıyor, yine bir kadın sesi "çekiyoruz" diyor, yanlış duymadıysam. ayrıca ortamda müzik yok ve gelinle damat "çekiyoruz"u duyduktan sonra düşmeye hazırlanıyorlar.
  • suikaste(!) uğradıklarını düşündüğüm tuhaf çift. öyle bir anda düşüyorlar ki tesadüf olamaz, biri planlayarak kepçenin ilgili düğmesine basmış.
    nefret potansiyeline ve yaratıcılığa bakarsak ekşici bir eski sevgili olabilir.*
  • biri düşünce felan gülesim gelir bazen kahka atarım annem bu duruma çok kızar oğlum yapma başına gelir bak gülünmez felan deyip baya kızar

açtık görüntüyü izliyoruz

kızar diye şimdi kendimi tutuyorum

oğlum tutma gül böyle bir şey başına gelmez dedi hahahahhahahah
  • bu liveleak da iyi malzeme gördü bizi heaa
hesabın var mı? giriş yap