şükela:  tümü | bugün
  • sizin ben geleniginizi ayri goreneginizi ayri zikeyim

damat bey sen ne genis adamissin be. pardon adam demisim.

(bkz: memintolar da tombiktoymuş)

dugun degil bu ya diyenler icin ek kaynak
    az once cinli bi arkadasimi arayip bu doru mu dedim. doru abi dedi.
  • üç beş ay önce japonya'da meme festivali adıyla açılan başlık. ne düğündür, ne de muhtemelen festival. muhtemelen bir pavyonda geçen bir mevzudur.

(bkz: japonyada yapilan meme elleme festivali)
  • bugün bu paraya memesini elleten yarın biraz fazla paraya neler yapmaz damat bey?
  • muhtemelen seks temalı bir festivalde çekilen görüntünün yurdum insanının sazanlık sevisyesini ortaya koyması ile beni şaşırtmamış durumdur.
  • (bkz: aramaya inanmak)

bununla ilgili kaç kere başlık açılacak bilemiyorum. o düğün diil. şov amaçlı yapılan bir gösteri.. zaten kadının memeleri dışında azıcık etrafa da bakarsanız anlayacaksınız. beyine kan gitmiyorsa demek..
  • arkada görüldüğü üzere sarılı pembeli tüylü insanlar var.

ne olabilir? bir festival olabilir. pride yürüyüşü de olabilir, bilmem ne karnavalı da olabilir.

çünkü kadın farkındaysanız "para topluyor". tek olayı gelinlik giymiş olması.

bizim insanımız da ooo geline bak memelerini elletip para topluyor diye heyecan yapmış. olabilir, anadolu çomarıdır, avamdır; geri zekalıdır heyecanını yapar, etrafına gülerek vidyoyu gösterir; geline bah ahahah der.

ama ekşi sözlük?

seviye de düştü, iq da düştü görüldüğü üzere. sözlük öyle bir hal aldı ki sanki herkes elinde tuzluk, gördüğü hıyara koşuyor.

ha zaten vidyo gerçekten çok eski. bi de o var.

hemen o vidyonun aynısının farklı açılardan çekilmişi var, hepsi "memesini elleten gelin" adında olduğu için sıralamış youtube. tıklıyosun; arkada 3-4 tane "gelin" kıyafetli kadın aynı işi yapıyor. (memesini elletip para alıyor, etraftakileri çekiştirip gel mememi elle diyor falan) arka sahnede gelin kıyafetiyle dans eden başkaları var.

bunları görmek, bunun gerçekten gelin olmadığını anlamak için yemin ediyorum üstün zekalı falan olmanıza gerek yok. azıcık hayatınızı idame ettirecek kadar zekanız olması yeterli ya.

gündem belirleyen sözlükten bilmem kaç sene evvelsinin geyiğini gerçek zanneden imam hatip lisesi gençliğine.

artık iyice utanmaya başladım ekşi sözlük yazarı olmaktan.
  • lan acaba %30 işsiz gençlerin hepsi bu gerizekalılardan mı oluşuyor dedirtmiştir.
  • (bkz: kim takarsa taksın düğündeki altınlar geline ait)

bu düğün için olursa yüzde yüz doğru. çaba var. efor var. meme var.