şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçe altyapısının bir ürünü daha. sol bek pozisyonunda oynayan genç futbolcu.
  • merih demiral gibi fenerbahçe altyapısında yetişip fenerbahçe yönetiminin beceriksizliği yüzünden ilk önce istanbulspor'a gidip fenerbahçe 'ye 5 kuruş kazandırmadan yurtdışına giden bir futbolcu ha bunda futbolcunun hiçbir suçu yok.vizyon reis fenerbahçe taraftarını iyi uyutuyor.
  • lille'e transfer falan olmayan futbolcu. geçen sezon lille zeki'yi izlerken bunu da beğenmiş ve doğruysa eğer ön protokol yapmış. bu haber 6 ay önce falan çıkmıştı. muhtemelen ön protokolden kasıt transfer önceliği falandır. yani bu sezonki performansını beğenirlerse alacaklardı muhtemelen. bugün fanatik'e röportaj vermiş, türkiye'deki, fener'deki alt yapı sistemine sallamış, lille transferi ile alakalı bir şey dememiş. haberi yazan arkadaş 6 ay önce çıkan ön protokol haberini ısıtıp önümüze koymuş.

muhtemelen piyasasını arttırmak için lille haberleri pompalanıyor. izledim ben bu çocuğu, vay efendim fener nasıl elinden kaçırmış denecek bir adam değil. zeki çelik misal direk kendini belli ediyordu. ilk izlediğimde şunu yazmıştım. (bkz: #73546408). zeki çelik'i geçtim, ümraniye'ye giden sol bek yasir bile daha iyi bundan.
  • hay ali koç kadar başınıza taş düşsün, yeter ya.

öncelikle tanım: 31 temmuz 2017 tarihi itibariyle fenerbahçe altyapısından ayrılarak istanbulspor'a transfer olmuş sol bek oyuncusu.

ali koç ise 3 haziran 2018'de fenerbahçe başkanı oldu.

adamı sorumlu olmadığı her işten dolayı suçlamak da yeni olay. alper potuk'un kontratını yenileyen, 621 milyon euro borcu yapan kimdiyse merih demiral'la bu çocuğu kaçıran da oydu.

demek ki siz bir yerde işe başladığınızda sizin işbaşı yapmanızdan 1 sene önce yapılan her türlü yanlışın sorumluluğunu alan cefakar arkadaşlarsınız. olaylarla zerre alakanız olmamasına rağmen biri sizi o olaylarla suçladığında çıkıp ben yaptım diyorsunuz herhalde.

ekeştirecekseniz 2018-2019 sezonu üzerinden eleştirin ki zaten biz de o yüzden eleştiriyoruz eleştirdiğimizde. yapmadığı ve alakası olmayan şeylerle eleştirmeyin. bir de bu adamlara sorsan hükümetin chp'yi 50 sene önceki politikalardan dolayı öcü ilan etmesi yanlıştır.

neyse adamdan epey bağımsız bir yorum oldu. transferi ile ilgili konuşmak gerekirse epi topu 1 tane fransızca kaynak bulabildim, oraya göre ise daha böyle bir transfer yok. lille sadece oyuncunun erken transferi konusunda bir protokol yapmış ve 29 haziran'da bu protokol sona eriyor. zeki çelik'in transferi üzerinden de neden olmasın tadında bir yorumda bulunmuşlar. umarım bu protokol gerçek olur da fransa'ya gider. ancak başta da belirttiğim gibi 1 kaynak dışında başka hiçbir fransız kaynakta adamın adı geçmiyor. gelecek sezon şampiyonlar ligi'nde oynayacaklarını da düşünürsek bence düşük bir ihtimal (zira sol bek en zayıf mevkileri) ama umarım olur.
  • besiktasimizin sol bek rotasyonu icin kadrosuna katmasi gereken, istikbal vaadeden sol bek.