• şimdiye kadar denediğim en başarılı ödem sökücü.
  • biri sabah diğeri aksam üzeri olmak üzere 2 doz yarım litrelik ölçeklerle tükettiğimiz acı ama gerçek içecek. her gün bu şekilde tüketmenin bir zararı var mıdır bilmiyorum. bilenler bilgilendirirse seviniriz efem.
  • dukan diyeti içinde ödem söktürücü, kilo verdirici adı altında tavsiye edilen yeşil çay esaslı limonlu sodalı içecektir.
    750ml su içine yeşil çay demleyerek yarım limon suyu ve bir maden suyu karıştırarak hazırlanan içeceğin rengi biraya benzediği için dukan birası adı verilmiştir.
    bu ölçülerdeki karışım bir günlük tavsiye edilen miktardır.
    içinde zararlı bir madde yok, rahatlıkla içilebilir.
    ha, birayı tercih ederim o ayrı.
  • yeşil çay sevmeyen için bok gibi bir içecek.
    içine taze zencefil ve çubuk tarçın ekliyorum. soğuduğu zaman yarım çay k toz zencefil ve zerdecal da ekliyorum.
    aynı olayı bir de beyaz çay ile deneyeceğim bakalım. bir şekilde igrene igrene başaracağız.
  • tesadüfen bi' yerlerden duyarak yaptığım soğuk çay. *

hem biraz yağ yaksın hem de bir ml bile su içmeyen zavallı bünyem biraz suya doysun diye başladım.
    ikinci haftadayım ve fakat geçmeyen baş ağrıları ve baş dönmesi sebebiyle bırakma kararı aldım.

tansiyonu fena şekilde etkiliyor, ayrıca ödem falan da attırmıyor. fyi.
  • muh-te-şem!! ilaç içmeden de ödem atılabiliyormuş dedirten, kilo vermeme baya yardımı dokunmuş, 15 günden fazla üstüste içilmemesi gereken içecek.

ben bira düşkünğ olmadığımdan benim için biranın yerini aldı bile. mis gibi soğuk içecek.
  • bugün ilk defa denediğim, ismi bira olsa da içeriği yeşilçay, maden suyu ve limon olan içecek.
    ödem atmasıyla ünlüymüş, bakalım göreceğiz.
    editleyeceğim.
    edit: kilo almışım ne dukanı ne birası.. şimdi diyet zamanı
    edit 2: gerçekten ödem atıyor. dün 2.yi yapıp içtim tadı kötü olsa da yapacak bir şey yok. 3.yü de yapacağım.
  • alkol sonrası oluşan ödemi de attırır mı diye merak ettiğimdir
  • ödem kısmını bilmiyorum fakat bira, kola, ice-tea vb. bol şekerli ve kalorili içecekler yerine sağlıklı, lezzetli bir alternatiftir. yeşil çayın tadını sevenlere özellikle tavsiye ederim.
  • genelde zayıflamak isteyenlere verilir ama zayıflamakla çok alakası yoktur. yeşil çay yağ yaktırır ve içine limon atarsanız daha güçlü etki eder ama onun yaktırdığı yağ oranı devede kulak kalır.
    yeşil çay ödem atma konusunda daha kesin bir çözüm, dukan birası da bu yolla yapılıyor; 2 adet yeşil çay 1 bardak su, 1 soda ve yarım limon şeklinde. birkaç kez denedim, sodayı ve yeşil çayı ayrı ayrı tüketmeye karar verdim. güzelim sodayı murdar etmeye gerek yok.
hesabın var mı? giriş yap