aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün
  • ismi her görüldüğünde şu fotoğrafın hatırlanmasına sebep olandır.
  • http://www.ntvmsnbc.com/id/25439398

işkenceler edilerek öldürülmeyi hakeden yaratıkların son kurbanı güzel hayvan.

nasıl sinirliyim, nasıl elim ayağım titriyor anlatamam.

ne istediniz lan güzelim hayvandan, orospu çocukları!!!
  • klasik bir kedi ismi (gri tekir dizayni)
  • tokat ili reşadiye ilçesinin en meşhur çoban köpeklerinden biridir. griye çalan tüyleri ve heybetli duruşuyla sürüye yanaşmayı düşünen envai çeşit canavarı sadece görünüşüyle bile uzak tutmayı başaran bu kangal, mesai saatleri dışında oldukça uysal bir köpektir. çocukların sırtına binmesine bile izin verir.
  • bir egemen bağış değiller.

dalga geçiyor ama iyi grup sonuçta. bir adet duble albüm de yaptılar geçmişte. daha ne olsun?
  • orlando nun menapozdaki psikopat kedisinin adi
  • bacak kadar veletliğimden beri hastayım heriflerin müziğine. türk-rock ına nerdeyse yepyeni bir boyut getirmelerinin ötesinde yaptıkları her albümle, hem değişirek ilerlemeyi hem de tarzlarından kopmamayı başarabiliyorlar. röportajlarından okuduğum kadarıyla da müzik kültürleri sıradan bir grup için çok çok ilerde ,anlaşılan başka bi iş yapmıyo herifler.
    son albümlerine gelirsek evet bu albümde de değişerek ilerleyip bir yandan da tarzlarından kopmamaya devam etmişler ancak bu sefer yepyeni bir boyuta da atlamışlar. sesleri* baya bi blues öğeler taşıyo ki buna bu ülkede daha önce rastladığımı pek hatırlamıyorum.
    protesto ve boykot edenlerinin ise bu onurlu demokratik mücadelelerinin devam etmelerini diliyorum. belki bu sayede bi şeylere karşı çıkmayı öğrenirlerse, küçücük bi ihtimalle de olsa asıl nelere karşı çıkmaları nerelerde hak aramaları gerektiğini öğrenirler.
    ayrıca, bu akşam beytepeyi yıkmasını beklediğim gruptur. çok beklememek dileğiyle...
  • şu ara kafası bir miktar dumanlı olanlara tavsiye edilmemesi gereken sezai paracıkoğlu eseri.

göğüs kafesine kezzap gibi damlıyor her bir nota. ya da bana öyle geliyor.

arkasından olsun'u da dinleyince tam oluyorsunuz.
  • çiftçilik geçmişi olanlar bilir. eğer çalı çırpı yakıyorsanız, ve de ateşin yakınında da çalışmanız gerekiyorsa, o ateşin dumanı sizi takip eder. nerede çalışıyor olursanız olun, rüzgar nasıl esiyor olursa olsun, o duman sizin üzerinize gelir. böyle saplantılı bir şeydir kendisi.
  • bugünlerde yeniden keşfettiğim grup.

duman benim için her zaman servis grubu olmuştu. evet, bildiğiniz okul servisi. lise hayatım boyunca serviste dinledim ben onları. eski şarkılarının çoğunu ezbere biliyorum. her zaman severdim aslında şarkılarını. ama şimdiye kadar köprüaltı ve balık dışında hiçbir şarkılarını mp3'üme atıp dinlememiştim. hep arkadaşlarımdan dinlemiş, öyle sevmiştim ben onları. batuhan diye ölüp biten kızlarla dalga geçmiş, eskişehir'e geldikleri zaman kalkıp da gitmemiştim. geldikleri üniversitelerin ücretsiz bahar şenlikleri olsa bile. yani hep mesafeliydim onlara. iyilerdi, güzel çalıyorlardı, o kadar. hatta liseden sonra onları takip etmeyi o kadar bırakmışım ki 2009'da çıkardıkları albümlerden nerdeyse hiç şarkı dinlememişim. hala kendi kendime köprüaltı'nı söyleyip geziyordum 2-3 hafta önceye kadar. bu arada köprüaltı nasıl güzel bir şarkıdır öyle. neyse.

derken bu güzel adamlar herhalde dediler ki o bize gelmedi, biz ona gidelim. heh. kalkıp okuluma geldiler. şenlik kapsamında. eh, dedim artık gitmemek ayıp olur. iyi ki de gitmişim. iyi ki. konser boyunca yaşadığım şey çok klişe olacak ama müzik ziyafetiydi. eski şarkılarını hiç bozuntuya vermeden bağıra bağıra söyledim ben de herkesle. ama yeni şarkılarını birer birer keşfettim. henüz tam anlamıyla hakkını verebildiklerim sor bana pişman mıyım ve ellerin ellerime. nerdeyse 2 senedir bu şarkılardan bihaber yaşamam çok büyük kayıp olmuş. 3 haftadır hiç durmadan dinliyorum, henüz bir sıkılma belirtisi bile göstermedim. ellerinize sağlık.

elemanlara gelirsek, öncelikle batuhan sözüm sana, benden güzelsin olm. ayıp ya. heh, şaka şaka, yakışıklı olduğunu zaten bilirdim de inkar edilemez bir şekilde ayrı bir havası var kendisinin. ari kadar kuuul olsam keşke. kaan, sen hep "ççoook sağoluuunnn" desen bile sadece dinlenirsin. çok sevdim sizi durduk yere.

onları dinlemeden geçen vakti telafi etmek amacıyla deli gibi dinliyorum, ilk fırsatta onları tekrar canlı dinlemek için can atıyorum. çooook sağoluuunnn, iyi ki varsınız, hep çalın, hep söyleyin, hep söyleyelim birlikte.