aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • fazlasiyla gusel anlaminda da kullanilir
    (bkz: duman parca) (bkz: duman yavru)
  • orlando nun menapozdaki psikopat kedisinin adi
  • olayın en racon argosu
  • klasik bir kedi ismi (gri tekir dizayni)
  • william faulkner'in dedektiflik manzumesi kisvesine bürüyüp yazdığı, aslen daha arızalı noktalara göz kırpan eseri. birbiriyle ilişkili bir kaç öyküden oluşur.
    ayrıca türk hukukçuları bugün kendilerine savcı-avukat gavin stevens tipini örnek almış olsa idi, değil avrupa insan hakları mahkemesi; galaksi yüksek mahkemesine dahi sokmuştuk en az bir adalet adamı.
  • mortal combat'taki eskiden çok sevdiğim, çok hızlı hareket etme kabiliyeti olan efsanevi kahraman.. onun gibi olmak istedim ama olamadım.. olamadım.. hüüü
  • formula 1'de görüldügünde f1 fanlarının dehşete kapılmasına neden olan, yarış dışı kalmanın ön belirtisi.

ne iştir ki bu olay hep böyle olmaz. ki örnegi 2002 monaco gpsinde yaşanmıştır. ilk turlarda en önde giden david coulthard'ın aracının arkasında tesbit edilen bu hede daha sonradan yok olmuş ve herhangi bir soruna yol açmamıştır.
  • ozellikle kangal cinsi kopeklere verilen isim.
  • (bkz: ah)
  • 1 aylıkken kadıköydeki orta dünya'dan aldığım, döktüğü onbeşe yakın parazitten sonra veterinerin çok yaşamaz dediği, şu anda o zamanki halinin yaklaşık olarak 3 katı olmuş olan, her sabah 8 itibariyle miyavlamaya başlayarak beni saati kurma derdinden kurtaran, son zamanlarda azdığını düşündüğüm, pek oyuncu, pek neşeli ve aynı zamanda da pek huysuz kedim.
hesabın var mı? giriş yap