şükela:  tümü | bugün
 • beşiktaş e-spor kulübünün destek oyuncusu. türkiye liginde birçok profesyonel takımda oynadı lakin kendini burada bulmuş gibi.

  bugünkü wildcard finali olsun, wildcard serisi boyunca olsun en kötü maçta bile en iyi performansı sergileyen o oldu. taşıyıcı destek terimini tamamen hak eden bir isim. abartı yok, beşiktaş kazandıysa bu adam sayesinde kazandı. tabii, nardeus ile sinerjileri de tartışılmaz bir gerçek. lakin unutmamak gerekir, iyi bir adc için iyi bir destek şarttır. adc'yi pişiren, oyun sonunda güçlü hale getiren destektir.
 • lol metasına "taşıyıcı destek" kavramını katmış oyuncudur.
 • an itibariyle tr serverının (kendisi eu'da oynuyor ama nedense turnuvalara trden girdiği için tr diyorum) en iyi supportudur.
  kendisi hakkındaki başka bi ilginç bilgi de 2 saati aşkın sürelik twitchyayını boyunca sadece kadın şarkıcıların şarkılarını dinletmiştir. jessie j, britney spears, lily allen, lady gaga, katy perry , nil karaibrahimgil, bengü, ellie goulding,madonna ve daha sayamadığım bi sürü daha..... kadın solist sesi duymaktan gına geldi ağlıyacaktım.

  fetişi falan mı var acaba?
 • kendisi kalbur üstü bir support olmakla birlikte asla en iyisi falan değildir ancak takımıyla olan uyumu gözardı edilemez
 • az önceki dp maçına damgasını vurmuştur. böyle bir hook yok arkadaş hiç mi ıskalamaz bir insan. resmen maçı çevirdi ve ezdi karşı takımı. naru filan yalan oldu.

  http://www.twitch.tv/riotgamesturkish
 • league of legends oynarken feci eğlenen biri olarak kendisini bir ara uzun uzun yazmak istiyorum ama kısaca anlatmak gerekirse, açık ara türkiye'deki en yetenekli ve en iyi oyuncu. destek oynayan birinin bir maça ne kadar etki edebileceğinin direkt kanıtı.
 • bard ile oyunları tek kelime ile mükemmel. izlerken bile yerinizde duramıyorsunuz. rakibiyle adeta oynuyor ve takımına da oynatıyor. bronz silver seviyesindekiler sizler evde denemeyin, feedliyorsunuz.*
 • "faker ile birlikte dünyanın en iyi oyuncusu" biraz işin şaka boyutu ama kendisinin uluslararası seviyede bir support olduğu artık tartışma götürmez bir gerçek. reddit'te geçen sene beşiktaş e-sports takımı ile oynayıp kendisini gösterdiğinden beri muhabbeti dönüyor. takımı hatırlamayanların hatırladığı isim oldu kendisi, ki bu çok büyük bir başarıdır.

  abartmadan koreli supportlar seviyesinde oynadığını söyleyebilirim. özellikle bard ile clg'ye karşı öyle bir oynadı ki o maçtan sonra her takım kendisine karşı bard'ı banlamak zorunda kaldı. bir support için oldukça üstün bir şey bu. şu an msi'da kendisi gibi zorla support banlatan başka bir oyuncu getiremiyorum aklıma.

  umarım supermassive'de kalır diyorum ben. kendisi gibi parlayıp hırsına yenik düşüp ortalama altı bir lcs takımına giderek sönen bir çok oyuncu var, umarım aynı hatayı yapmaz.

  not: nicki ayrı bir harika. benim gözlemlediğim kadarıyla uluslararası turnuvalarda ilk göründüğü günden beri insanlar önce nickine hayran oldu.
 • yaz mevsimi ligi başlamadan supermassive'den ayrılacağını açıklayan destek oyuncusu.farklı bölgelerde oynamak istediğini söylemiş.dün geceki msi açılış maçlarında riotgames eu sunucu koltuğunda oturması benim aklıma bu split eu cs'te oynayıp diğer split eu lcs'te olmaya çalışmak gibi bir düşüncesinin olduğunu getirdi.şaşırtıcı bir şekilde lcs takımlarına da gidebilir ama pek olası görmüyorum.
 • msi 2017'de, kış mevsiminde gösterdiği performansın çok altında kalan dünyanın en iyi oyuncuları arasında yer almasa da dünya çapında bir support olduğunu çoktan kanıtlamış destek. supermassive ayrılığı isabet olmuş umarım kendisini uluslararası arenadaki iyi bir takımın support'u olarak görürüz.