şükela:  tümü | bugün
  • sözde bilim mülakatı neticesinde belli bir grubun 80-90 alması sonucu torpilin ırzına geçilmiş durumdur. şimdi bunlar kalkıp hak hukuk dersleride alacak değil mi hemde kul hakkı yiyen sevgili hocalarından abilerinden.. emek hırsızları sizi sonuçlar
    edit: sınavın şaibeliği hakkında yök, bimer, cimer, valilik ile iletişime geçilmiştir. rektörlüğe dilekçe ile konu hakkında soruşturma açılmasını ayrıca sözlük ve sözlük dışındaki avukatlardan yardım alınarak bölge idare mahkemesine başvuruda bulunulacaktır.
    edit 2: seni gidi laylon brando, bir gram ekmeğe muhtaç edecekmiş. yazık, halbuki davamız ekmek değil ağzına bile alamağın "adalet" olduğunu anlayacaksın.
  • gercekten rezalet
  • diğer arkadaşları ismiyle müsemma domaltmış anladığım kadarıyla.
    allahtan gitmedim. bünyem kaldıramıyor bu kadar reddi. elin torpilli bebelerinin ardından zırlayamam laf işitemem. siz de gitmeyin böyle üniversitelere.
    tabela üniversitelerinin hemen hemen hepsinde tablo böyledir.
  • yabancı dilden 12.5 almış bir kişiyi barındıran listenin yayınlandığı rezalet...

rezalet puani : tipik yandaşlık
  • (bkz: up)
  • başvurusunu yapıp sınavına gitmediğimdi.
    tesadüf ki, ben de bu programdan giricektim. yerinde olmuş gitmemem.
  • bir kişi dumlupınar üniversitesinde ne amaçla yüksek lisans yapmak ister? kendisine bu kurumun ne katacağını düşünür? 10 sene öncesine kadar max 2 kişinin başvurduğu pozisyonlara hocalar yalvar yakar öğrenci çağırırken, bu yüksek lisans işinin ne zaman bu kadar boku çıkmışta, torpille girilir hale gelmiştir diye soruları akıllara getirmiş olaydır.
  • yabancı dil puanı 12 olan adayın alınması türkiye'de bilimin neden gelişmediğinin en önemli kanıtlarındandır.
  • 2016 kpss sonrasi ogretmen mulakatlarinda da benzer sekilde absurt puanlarla yandaslar kadroya alinmisti. mülakat sisteminin ne amacla kullanildigini bir kez daha gozler onune sermistir.
  • 12 ne lan, adını da mı yanlış yazdın?
    (bkz: bilim yuvası)