şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir adet fetöcü. egm'yi yakalamaya davet ediyorum.
 • akmalın biri fetöcü olduğumu iddia etmiş. işte ben de tam olarak onu diyorum. ülkede hoşunuza gitmeyen şeyler söyleyen herkes fetöcü di mi. devam bu kafayla hiç bozmayın. ama merak etmeyin keser döner sap döner. o çok güvendiğin 155 arayıp bulsun beni. siyasal islamcı götverenler sizi. reisiniz yıkılıp giderken kaçacak delik arayacaksınız. atatürkçüler bitmez, bitiremezsiniz merak etmeyin. atatürk’ü ağzına sakız yapmış ergenekoncu, avrasya’cı pezevenkler de bitiremez.
 • perinçekseverler derneği düşmüş yine buralara. perinçek’e düşmansan fetöcüsün. atatürkçü olamazsın. çünkü atatürk sadece ortamlarda ajite etmek için kullanılan bir kavramdır. hayatında atatürk’ün iki kitabını okumamış olanlar atatürkçü olduğunu iddia eder de onun hayatını, eserlerini ve hatta harekat planlarını didik didik etmiş olanlara sırf ülkedeki bokluğu ortaya döküyor, gerçekleri söylüyor diye fetöcü der.
  evet bu ülkede ergenekon, gladyo diye bir gerçek var. perinçek bu iğrenç örgütün görünen yüzüdür. balyoz planı gerçekti ve bu davadan yargılananlar atatürkçü falan değildi. atatürkçü geçinen millet, din, atatürk düşmanı şerefsizlerdi. yargılayanlar kimdi? ağırlıklı fetöcü hakimler olabilir. ama şimdi anlıyoruz ki bu da tsk’yı işlevsiz hale getirmek için ileride yapılacak büyük bir planın parçasıymış. tsk şu anda en iyi beyinlerini kaybetmiş bir halde. ülke toprakları elden çıkarken buna dur diyebilecek herkes tasfiye edildi ve ediliyor.
  şu entry şurda dursun da demişti dersiniz.
 • #67337348
  #81904840
  #76932388
  #75670524
  #73565444
  yukarda girdiği bazı entryler mevcut kürtçü veya fetöcu ismi önemli değil ama kendisi almanya düsseldorf'da yaşıyor(diplomatik pasaportu varmış iade etmiş). kahraman türk subayı abdülkerim kırca için yavşakca bir entry girmiş. ek olarak ali türkşen ' de bu einstein göre hiçbir şey yapmadan kahraman olmuş. bu tarz şerefsizler %100 eşek s.ken veya gülen piçine kanan anne babaların eserleri. yukarda kendisi için fetöcu tespiti yapan suser muhtemelen haklı, diplomatik pasaportu olduğuna göre fetöcu olma ihtimali yüksek.

  engelle geç.