• brad pitt e olan inanılmaz benzerliğiyle kızları kendine hayran eden bir insandı. zaten o pek populer oldukları dönemde kankalardan biri lee ye aşıksa diğeri duncan a hastaydı ve birbirlerinin hayran olduğu bu güzelim insan evlatlarına asla yan bakmazlar ve "ne kadar yakışıklııııı" bile diyemezlerdi. kankaları bozulurdu zira. misal benim kankam bu adama hastaydı.ben de simon a bayılırdım. işte o günlerden bir diyalog:

-düşünsene be free* ben duncanla evlenmişim sen simonla.. yanyana villalarımız olmuş.. ben çörek yapar camdan seslenirdim "saayyymıınn.. freeyi de alın bize gelin" diye..
    -hee duncan da içerden bağırırmış "ne bu be her gün bizdeler" diye..
    *
  • gözleriyle de bakışlarıyla da gülüşüyle de insanı paralize eden varlık. süper bi şey bu adam ya bak bak doyamaz insan. hani agzı açık ayran delisi gibi ekrana kilitlenen tiplere kıl olmam değil* ama onu görünce aynen de öyle oluyorum. hastasıyım*

lakin belirtmeden geçmem mümkün değil, önce akıl, önce fikir, sonra başka şeyler. aman diyim. bakmalık bunlar.

ustteki butun entryler silindigi icin gelen edit: kendisi simdilik dagilmis olan ingiliz blue* grubunun elemanlarindan biridir.
  • sol frame'de ismini görür görmez ergenliğimi hatırlatan karizmatik ingiliz. kafamda direkt olarak all rise şarkısı çalmaya başladı. hatta açıyorum şimdi şarkıyı.
  • eurovision 2009'da ingiltere'nin puanlarını açıklayarak geceye renk katan şarkıcı.
  • bir ingiliz boyband vardı, isimleri blue. o grubun 2 numaralı adamıydı, birincisi lee diye bi çocuktu sanırım.
  • çocukluk ve ergenliğimin beyaz atlı prensiydi. kendisi gay olduğunu açıklamış. bize de bok yemek düşmüş.

neyse gideyim de biraz blue dinleyeyim.
  • geçen sene biseksüel olduğunu açıklayarak pek çok kadını ricky martin şokuna hazırlamıştır.

http://www.newsoftheworld.co.uk/…ings-with-men.html
  • asıl adı duncan matthew james olup grubu blue'nun allrise ve fly by ile üne kavuşmasının ardından lee ryan ile birlikte dönemin genç kızları tarafından el üstünde tutulanıydı. sonra lee'nin grubun geleceğine kibrit suyu döktüğü efsanesi** dolayısıyla duncancılar "hıııaaaaa" diyerek eziklemişlerdi leecileri. erkek takipçiler için de simon solomon webbe ve az da olsa antony daniel costa sevenler söz konusuydu. ayrıca antony'nin amcası türkmüş la diye egosantrik, isterik efsaneler de mevcuttu.* zaten shaggy ölmüş, eminem de fantezileri için kaburgalarını aldırmıştı. ulan ya ne bilgi kirliliği vardı o dönemlerde de.*
  • blue grubunun yanlızca yakışıklı olduğu için ön plana çıkan üyesi. anthony costa gibi muazzam bir ses varken, sesten nasibini almamış bu adamı sırf yakışıklı olduğu için seven ergenlere kıl olurdum. ama evet allah hakkı için kööpppppek gibi yakışıklı adam vesselam. yine de hem yetenek hem yakışıklılığın olduğu bir adam daha vardı grupta o da elbette lee ryan'dı. ama onun da sinsi suratını sevmezdim. favorim anthony'di. ahh ulan ahh hep gariban anasıydım ben böyle. hala da böyleyim. kıyıda köşede kalmışları bağrıma basarım. dizilerin en çok ikinci karakterlerini severim.
  • çoccaklığımın aşkı. ne yakışıklı adamdı be. hâlâ da öyle ama şu an ne boklar yiyor anlayamıyorum. şu hale bak amk.

https://www.instagram.com/…fnp/?igshid=frymr02xkakm
hesabın var mı? giriş yap