*

şükela:  tümü | bugün
 • gözleriyle de bakışlarıyla da gülüşüyle de insanı paralize eden varlık. süper bi şey bu adam ya bak bak doyamaz insan. hani agzı açık ayran delisi gibi ekrana kilitlenen tiplere kıl olmam değil* ama onu görünce aynen de öyle oluyorum. hastasıyım*

  lakin belirtmeden geçmem mümkün değil, önce akıl, önce fikir, sonra başka şeyler. aman diyim. bakmalık bunlar.

  ustteki butun entryler silindigi icin gelen edit: kendisi simdilik dagilmis olan ingiliz blue* grubunun elemanlarindan biridir.
 • buzda dansın araklandığı dancing on ice yarışmasına katılmış ünlüsünden insan.
 • bir ingiliz boyband vardı, isimleri blue. o grubun 2 numaralı adamıydı, birincisi lee diye bi çocuktu sanırım.
 • brad pitt e olan inanılmaz benzerliğiyle kızları kendine hayran eden bir insandı. zaten o pek populer oldukları dönemde kankalardan biri lee ye aşıksa diğeri duncan a hastaydı ve birbirlerinin hayran olduğu bu güzelim insan evlatlarına asla yan bakmazlar ve "ne kadar yakışıklııııı" bile diyemezlerdi. kankaları bozulurdu zira. misal benim kankam bu adama hastaydı.ben de simon a bayılırdım. işte o günlerden bir diyalog:

  -düşünsene be free* ben duncanla evlenmişim sen simonla.. yanyana villalarımız olmuş.. ben çörek yapar camdan seslenirdim "saayyymıınn.. freeyi de alın bize gelin" diye..
  -hee duncan da içerden bağırırmış "ne bu be her gün bizdeler" diye..
  *
 • eurovision 2009'da ingiltere'nin puanlarını açıklayarak geceye renk katan şarkıcı.
 • geçen sene biseksüel olduğunu açıklayarak pek çok kadını ricky martin şokuna hazırlamıştır.

  http://www.newsoftheworld.co.uk/…ings-with-men.html
 • sol frame'de ismini görür görmez ergenliğimi hatırlatan karizmatik ingiliz. kafamda direkt olarak all rise şarkısı çalmaya başladı. hatta açıyorum şimdi şarkıyı.
 • 2000'lerin başındaki halini çok özlediğim blue'daki dört insandan biri. gerçi baya yaşlandılar hiçbirinin o zamanki yakışıklılıkları yok artık ama yine de duncan diğerlerine göre daha çok değişmiş. vücut yapmış mesela ama eski kassız duncan çok daha yakışıklıydı. yabancıların deyimiyle 'hot'. artık o vücuda eski uzunumsu saçları gitmeyeceği için saçların yanlarını kısa tutup üstleri uzun bırakıp dikerek yeni bir tarz yapmış. eski saçları varken dünyanın en iyi saçlarına sahipti. dişlerini yaptırmış ama eski dişleri de kötü değildi bence duncan'ı duncan yapan özelliklerden biriydi, biz öyle sevmiştik onu. ah duncan ah keşke hiç değişmeseydin. yine de blue'daki en yakışıklı eleman duncan. lee düzgün traş olup bıyıklarını yok etse, saçlarını şurdaki gibi hafif uzatsa ikisi kapışabilir.

  one love klibi, muhtemelen 2000'lerin başında çekilmiş. duncan'ın karizmasına dikkat.
  https://www.youtube.com/watch?v=wmasatlxhsa
  edit: eski harika duncan: https://www.youtube.com/watch?v=iyawroy37mq

  bu da twitter hesabı. günümüz fotoğraflarına bakıp siz de benim gibi eski duncan james'i özleyebilirsiniz.
  https://twitter.com/mrduncanjames
 • dünya şekeri insan
 • blue grubunun yanlızca yakışıklı olduğu için ön plana çıkan üyesi. anthony costa gibi muazzam bir ses varken, sesten nasibini almamış bu adamı sırf yakışıklı olduğu için seven ergenlere kıl olurdum. ama evet allah hakkı için kööpppppek gibi yakışıklı adam vesselam. yine de hem yetenek hem yakışıklılığın olduğu bir adam daha vardı grupta o da elbette lee ryan'dı. ama onun da sinsi suratını sevmezdim. favorim anthony'di. ahh ulan ahh hep gariban anasıydım ben böyle. hala da böyleyim. kıyıda köşede kalmışları bağrıma basarım. dizilerin en çok ikinci karakterlerini severim.