şükela:  tümü | bugün soru sor
 • trt eski genel müdürlerinden şenol demiröz' ün oğlu. istanbul üniversitesi iktisat fakültesinde bulabileceğiniz kaliteli hocalardandır. keynesyen`dir.
 • zamanında erol manisalı hocanın asistanlığını yapmış olan doçent.
 • i.ü. iktisat fakültesi iktisat bölümü ögretim üyesidir. docenttir kendileri ve iktisadi gelisme uluslararasi iktisat anabilim dalinda yer alir. iktisat derslerine girer ve dersi oldukca iyi anlatir. cay ve sigara ile ilgili bir cok örnek verir ögrencilerine zira kendisi bu ikisinin onun icin vazgecilmez oldugunu söyler. sinavlardan önce soracagi sorulara örnek verir fakat onlardan hicbiri cikmaz. bu acidan biraz gicik olunasidir ama derse girince de bir o kadar da sevilesi bir hocadir. gelecekte üstad olacagi kesin gibi birsey olan baba bir hocadir. marmara üniversitesi ingilizce iktisat mezunudur aslinda ama orada calismayi tercih etmemistir.
 • istanbul üniversitesi iktisat fakültesinin önümüzdeki 30 yılına damga vurmasını beklediğim şimdinin doçent'i geleceğin profesörü. ders anlatırken aşırı konsantre şekilde boşluğa bakan,öğrencisiyle iletişim kurabilen,ekşi sözlükte kendisi için yazılanlardan bahsederken cebinden çıkardığı beş lirayla örnek vermeye günümüzde de devam eden eğitimci..
 • müfredatını iyi ezberlemiş olmasına rağmen bunları bir politikaya oturtamamış. eyyamcının birisidir. bir gün fethullaha ve tayyib'e sallarken, öbür gün chp'ye sallar. ek binanın önündeki sigara sohbetlerinde kendisine bir kaç soru sorarak müfredatından ve galatasaraydan başka bir şey bilmediğini anlarsınız.

  birde dini eğitim aldığında bahsetmişti. bir kaç ders sonra önce galatasaraylıyım sonra müslümanım dedi. iyiki dini eğitim almış ya almasaydı.!!!
 • numarası lazım bilen verebilrmi
 • enaniyet sahibi bir hoca. aldığı dini eğitime(!) dayanarak söylüyorum.bireyin ene dememesi gerektiğini unutuyor sanırım. sürekli ben onu da yaptım,orda da bulundum muhabbeti çeviriyor. hoş değil.

  :imla
 • 'vize notlarını final günü açıklayacak herhalde' dedirtendir. az laf çok iş felsefesini benimsemeli.

  üstelik bugün yazacam,yarın tamam,akşama hallediyorum gibi alaycı ifadeler kullanarak öğrencileriyle alenen dalga geçebilen biridir kendileri.
 • utanmaz. aşağıda linkini verdiğim yazıda, üstüne basa basa türk bankalarının yabancılara satılmasını derviş'e bağlamış., ki derviş zamanı satılan tek türk bankası demirbank'tır ve onu da hsbc aldığında türkiye'de ve dünyada olay olmuştu batan bir ülkenin bir bankasını neden aldı vs. diye.

  dandik bir akademisyen olabilirsin ama üç kuruş namusun varsa dürüst ol türk bankaları yabancılara 2005-2012 arasında akp'nin gazlaması ile satıldı. ve bu bir başarı unsuru olarak anlatıldı.

  her banka satış devir sözleşmesinde bir akp'li bakan/başbakan orada bu "kutlu" olayı yorumlayan bir konuşma yaptı bunu da desene. son yıllarda körfez ülkelerine ve ruslara satılan bankaların tamamen akp'nin dış politika açılımlarının bir sonucu olduğu yazsana.

  ulan harbiden, siyasi konulara girmiyeceğim artık diye söz verdim kendime ama böyle utanmazları görünce dayanamadım sabah sabah.

  http://www.gazetebirlik.com/…eden-tartisilmiyor-ii/
 • kendisi çok kaliteli, kalender, emek sarfeden, yardımsever bir insandır. sözleri gram egoizm ve narsisizm barındırmaz. fakülte önünde sigaraları yakıp çok keyifli sohbet edilebilecek ender öğretim görevlilerindendir. şahsımda yeriniz ayrı hocam.