şükela:  tümü | bugün
 • ing. zindan
 • izmirde bornova'da yeni acilan buyukce bar. eskiden disko imis. simdi gayet basarili sayilabilecek bir ses sistemi ile bornovalılara canli muzik sunuyor. calan gruplar belki tarza gore yorumlanabilir ancak cuma gecesi icin secilen grup*, biraz daha sova yonelik performans sergileyen ve maalesef gorundugu kadarıyla kaliteli enstrumanlara ragmen aletlere hakkını veremeyen bir grup gorunumundelerdi. tarz olarak, genel piyasa gruplarının yasadıgı sıkıntıyı aynen yasayarak rage against the machine ardından u2 ardından placebo calarak daldan dala sekerim tadında bir program yaptılar. dungeondan ilk izlenimlerimiz boyle soz merkez studyolarımızda.
  gitmek isteyen olursa bornova da naz barın gerisinde hemen...
 • (bkz: 7 dungeons)
 • wizard of wor ' un rüzgar gibi estiği dönemlerde çocuk olan, bu oyunu seven ve tanıdığım herkesin yazıldığı gibi okuduğu, bol hatırası olan kelime... dabıl skor dungeon şeklinde....
  (bkz: hey gidi gunler hey)
 • karde$im neden burada hazine olur ben anlamam ki. fareler, depremde yikilma tehlikesi, soguk, bi bok yok gel sen buraya hazine koy. hangi akla mantiga uydugunu cozemedigim frp muammalarindan biridir kendileri..
 • pettalom'un the wine of the night albümünün iddialı parçalarından...

  "amen, cristian priest!"

  listen these shadows words
  lost in the darkest way
  where the strides are only distant
  dreams and memories of realities
  that lies without name
  in the portals
  on this silent madness

  behind the ancient door of dark
  the beating of my heart is crying
  each second like a dumb bell
  your tears are distorted scenes of dream

  into the dungeon, oh, someone
  can you hear me away?
  awake the insane
  set me free 'cause i burn in this hell

  "witch, kneel! in the name of the church i kill!"

  the sun out there is waiting for me
  i will take in my hands the light of
  your heat running wild in the mind
  out darkness to a place where there no chains...
 • guzel mekan esasen. kış donemi 5 milyon olan giriş ücretinin yaz doneminde 2,5 milyona (bira fiyatı) dusmesi bizlerisevindirse de kisin donulecegi muhtemel eski uygulamayi dusunerek yeise kapiliriz bazen.
 • hereoes might and magicte secilebilen bir irk turu
  neler icrerir bu irk,hemen yazayim:
  minatour
  harpy
  manticore
  red dragon
  tragloyde
  medusa
  beholder
 • izmir bornova' da güzel bir bar. fakat daha iyi bir yönetime ihtiyacı var. en başta kapıda duran bodyguard ları değiştirmeliler. adamların çoğu arabesk tipler ve kendileri gibi insanları içeriye alyorlar. bu yüzden kavga pek eksik olmuyor içeride. eli yüzü düzgün insanların çoğu damsız girilmez geyiğiyle içeri alınmıyor.
 • bi aralar her hafta duman ı çıkarcaklarını afişlerle ilan edip kapanıp tekrar açıldıktan sonra dediklerini yerine getirmeyen mekan