şükela:  tümü | bugün
 • çok amaçsız ve spontan çekilmiş bir program. gezi programları tamamen spontan çekilmemeli. cebinden para verip bir yere giderken ben x noktasına gideyim gerisi allah kerim mi diyorsun. 3 günün varsa üç günlük programını daha uçağa binmeden planlıyorsun orada yeniden gözden geçirip küçük oynamalar yapıyorsun.

  kopenhag'da gitmişler hadi burcu esmersoy'u anladık kendisini beğenmeyen türk erkeği yok kadını öne çıkarmak istiyorsun. diğer elemanlar ne ayak anlamadım. biri internet fenomeniymiş ama konuyla pek ilgisi alakası yok gibi duruyor. diğeri en çok satan seyahat dergilerinden birinin yardımcı editörüymüş ama 25 yaşına geliptr kendi başına markete gidip bocalayan beslemeleri gibi takılıyor. gittikleri yerin tarihi yapısına çalışmadan sadece intenetten 2 dakika göz atıp boş yapıyorlar. yediğini içtiğini ucundan gösteriyor. ne fiyat var ne de başka bir şey. izleyipte burası bizim cebimize uygun olur mu acaba diye düşünenlere söyleyeyim çünkü kendileri programda söylemiyorlar; kopenhag'da 1 aylık geçim masrafı en az 3000 euro. meşhur bir kiliseye gitmişler kulesi kapalıymış, başka bir yere gitmişler çekim yasakmış zartmış zurtmuş. madem bu mevsimde kapalı neden şimdi gittiniz. kopenhag'da gidipte hiç bir şey göstermeden geri dönmek de büyük başarı açıkçası.
 • bir çok gezenti değil.

  çünkü izlerken yoruyor, dinlerken bilgiyle doyurmuyor.
 • burcu'ya fazla paramız var gezerken biraz saçmala diye yaptırılan program.
 • burcu esmersoy'un kapı gıcırıtısı gibi ızdıraplı sesi ile nasıl bu işi yapabildiğini biri açıklasın. kadının sanki boğazını sıkıyolar konuşurken.
 • lincten korkmus olsalar gerek, dun yayinlanan yeni bolumde restoran kisimlarinda 'bu bolum ramazan ayindan once cekilmistir' ibaresi koymuslar.
 • hadi burcu’yu anladım, ancak yanında duran kasıntı heriflerin ne işe yaradığını anlamadığım program.

  tanım: başarısız duran gezi içerikli tv programı.
 • burcu esmersoy’a bir adet alex o'loughlin bir adet de pedro pascalın eşlik ettiği gezi programı.
 • burcu esmersoy ile sezgin yılmaz ın enerjilerinin birbiriyle çok uyumlu olduğu gezi programı. 'eğlenceli kankiler' tanımına uyan cinsten..
  gezi programı olarak rakiplerine göre geride kalıyor. programda kemal gözegir ile birlikte üç kişi olmalarına rağmen sadece burcu esmersoy'un isminin geçmesi diğerlerine haksızlık bence.
 • (bkz: burcu esmersoy) sen lutfen avucuna alma, mundar ediyorsun programi.

  paris gezisinde eiffel kulesi ile ilgili paris halkina malettigi hikayenin asil sahibi [(bkz: guy de maupassant)bu sahistir aslinda]

  geziye cikmadan bari eksisozluk okusa ya.
 • kasıntı bir dallamadan dolayı izlenmeyecek olan dandik program. nerede acun gibi samimi insanlar, nerede böyle güneş gözlüğü ile program yapan kasıntı görgüsüz nargileci tipler.