şükela:  tümü | bugün
84 entry daha
 • efsane bir program olmuş. fıkralarla türkiye'den kalan boşluğu net doldurur. herkesin eline sağlık.
 • basima bir sey gelmeyecekse ben begendim. cok guldurmedi evet ama absurtlugu beni yakaladi. ilk skec bi sekilde dikkat cekip izletiyor, sonrasi da akti.
  sevgili volkan oge, liseden 15 ust donem abim, burayi okuyorsan selamimi al, her isini kesin iyidir onyargisiyla izliyorum. basarilar, kolayliklar
 • ayak işleri' ne bayılmıştım, iyi bir ekip yakalanmıştı orada. oradaki caner özyurtlu ve volkan öge ikilisinin üzerine bir de çok sevdiğim kalt ekibi eklenmiş, kağıt üzerinde uçar bu dizi diyorsun ama öyle olmuyor demek ki.

  dünya bu' da absürtlük dozu tam beklenilen düzeyde ama absürtlük eşit değildir komiklik, bunu benden iyi bilmelilerdi, o yüzden bir tık beklentimin altında kaldı. belki ilerleyen bölümlerde skeçler iyileşir ama ben yine de skeçlik bir iştense daha dizi gibi dizi bekliyorum sizden. yine de yaptığınız önceki işlerle kendinizi izlettiğiniz ve bu tarzdaki mizahı ayakta tuttuğunuz için teşekkürler, seviliyorsunuz.
 • of yine cok iyi:) ilk 15 dk sini izledim, cok uykum var devam edemeyeceğim, biraz daha gulersem uykum kaçacak:) caner ozyurtlu' nun mizah anlayışını seviyorum.
 • debeye giren entry vasıtasıyla haberdar olduğum sonrasında google ile arayınca sevgili volkan öge'yi gördüğüm ama aynı zamanda gazapizm isimli kişinin de bir şarkısı olduğunu öğrendiğim akabinde fragmanını yarısına kadar izleyebildiğim yapım. zira fragmanda da gazapizm çalıyor, bünye bir yere kadar kaldırabiliyor.
 • ayak işleri ve kalt gibi iki mizahşör ekibin güçlerini birleştirmesi ile ortaya çıkmış bir dizi. ya benim beklentim çok yüksekti, ya da bu ekipler yeni birşey denemeye karar verdiği için ben bu işin hedef kitlesi olmaktan çıktım.

  daha ilk bölümü izlediğim için fikrim ilerde değişebilir ama temposu bu kadar yavaş olması beni çok itti. kalt'ın excel dünya şampiyonasına bile hayvan gibi gülen ben, burada müthiş sıkıldım. o nedenle tek sorunu tempoya da bağlayamıyorum.

  ilerde çok iyi skeçler çıkar da fikrim değişirse burayı editlerim.
 • gazapizm şarkısıdır. çok da güzeldir.
  öte yandan bence kimsenin aslında komik bulmadığı sadece farklı bulduğu için başta övdüğü kaltın senaryosunu yazdığı skeçlerden oluşan dizimsi bi şeydir. kalt azıcık popüler olsa bunu nasıl dinliyorsunuz diyecek bir sürü kişi var. neyse işin özü ben kaltı sevmiyorum seveni de anlamıyorum. çok zorlama geliyor bana. volkan öge’ye bi şey diyemiyorum onun hakkında çok ortadayım. o seyyar satıcılı skeçte nasıl oynamış anlayamıyorum. ama bu dizimsi şey çok kötü çok cringe. daha ilk sahneden o başkanın konuşma şeklinde yüzüm düştü. bazı entarilerde belirtildiği gibi dizi içine bu espriler yedirilse çok daha iyi olurmuş. niye bu kadar gömdüm bilmiyorum. iyi bi şey bekliyodum hayal kırıklığına uğradım galiba.
hesabın var mı? giriş yap