şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy tepe nautilus alışveriş merkezinin tam karşısında kocaman bir binadır. ücretleri biraz tuzlu olmakla birlikte bir çok dil seçeneği vardır.(sanırım ukteci burayı sormuştur)
    ayrıca daha önce inglizce dersleriyle ilgili attığım mailden bilgiler:

1 kur iki veya üç ay sürmektedir.
    96 ders saatinden oluşmaktadır.
    toplam 5 kur vardır.
    1 kur ücreti 800 milyon olup peşinde %15 indirimimiz vardır.
    vade farksız taksitte yapılmaktadır.
    ders saatlerimiz;

haftaiçi sabah 10:00-13:00 (2 ay)

haftaiçi akşam 19:00-21:00 (3 ay)

haftasonu sabah 09:30-13:30 (3 ay)

http://www.dunyadillerimerkezi.com/
  • bağdat caddesinde suadiye mcdonalds ın yanındaki binada, ataşehirde muammer güler öğrenci yurdu nun karşısında olmak üzere 2 adet şubesi vardır.
  • galaxy s4'ün yeni üstlendiği özelliği. s-translate.
  • sinav kurdu olmus hocalarin yeri. cok cektim ama azmin sonu zaferdir toefl dan 93 aldim
  • 1 kur 60 saat ders yapılacak bilgisiyle gidilip ücreti "nakit" ödenip kayıt olunan, sonra arayıp 30 saat kurs yapılacak işinize gelirse minvalinde bir konuşma yapan kurum. şartlar kabul edilmeyip para geri almak istenildiğinde ise ayaklarına kadar gidip dilekçe yazılır. dilekçenin kabul edilmesi 1-2 hafta sürer denir bi daha haber alınamaz. 2 ay sonra yine ayaklarına kadar gidilir. dilekçeniz kabul oldu paranız muhasebeden kaynak sağlandığı anda hesaba yatacak derler. noterden 100tl verip ihtar çekmeden de o parayı bir daha rüyanızda göremezsiniz. ihtar çektikten sonra da paranızın ancak yüzde 70ini geri verirler. hiç bir eğitim vermeden, herhangi bir hizmet sağlamadan sadece zaman kaybı ve sinir, stres sağlayarak kendilerine hak talep ederler.

velhasılıkelam uzak durunuz.

edit: tamamen bir arkadaşımın başından geçmiştir. nasıl doldurduysa artık.
  • toefl, ielts ve özellikle yds gibi sınavlara hazırlanmak isteyenler için kadıköy ve şaşkınbakkal şubelerinde çalışan öğretmenlerin yetkinliğine rahatlıkla kefil olduğum, öğrencilerin 'ders saati dışında' yapması gerekenleri eksiksiz yaptığında başarılı olamayanına rastlamadığım kuruluş.
  • ispanyolca öğrenmek için sakın ama sakın paranızı çöpe atmayın. eğitim kurumu dediğin ciddi ve ilkeli olur. bunlar da esamesi bile okunmuyor. cervantes varken paranızı bu çakallara kaptırmayın.
  • neden ispanyolca öğrenmek için doğru bir kurum olmadığını merak ediyorum. tam da bugün gitmek üzere olduğum bir seviye belirleme sınavım vardı.

entri sahibi kişisine mesaj gönderilemediğinden buraya yazıyorum. entrimi görüp beni yeşillendirebilirse sevinirim.
    (bkz: birbenmiyimakilli)