şükela:  tümü | bugün
  • tgrt fm'in hafta içi hergün saat 16:05'de başlayan, muhteşem ötesi tarafsız programı. evet bu programı özellikle dinliyorum tüm akp'liler toplandık, muhaliflere saydırdık saydırdık kıvamında bir program yapıyorlar. anadolunun her kesimden bağlandığını iddia eden amcalar sırasıyla chp, mhp ve bilimum partiye, liderlerine kızıyorlar, kimi zamanda ağızlarını bozmakla tehdit ediyorlar. birkaç örnek vermek gerekirse:

seyirci:"merhabaaa, ben başbakanımızın memleketinden arıyorummmm"
    sunucu:"rize'den mi arıyorsunuz?"
    seyirci:"hayır konya'dan arıyorum"

seyirci:"ben bu kılıçdaroglunu kınıyorum, türkiye öyle bir güçlü ülkedir ki en az 2 amerika'yı besler, amerika buradan besleniyor"

seyirci:"bakın ben kanıtla konuşuyorum şu an e5'de gidiyorum altta da metro gidiyor. o zihniyete kalsaydık bunların hiç biri olmazdı"
  • (bkz: borvigor)
  • muhalif kesimin mümkünse her akşam dinlemesi gereken program. radyoyu açtığınız zaman hemen kulağınıza o tanıdık bildik "ey amerika ayağını denk al" veya "kılıçdaroğlu vatan hainliği yapmasın" gibi sözler söyleyen sıcak ve sevimli anadolu insanının sözleri duyuluyor. ataullah arvas yönetimindeki programı dinleyip de ülkemizin halini mecalini görmemek, "işte gerçek türkiye bu" dememek mümkün değil.