şükela:  tümü | bugün
  • bülent ersoy, banu alkan ve safiye soyman'ın (bkz: allah kadroya bak) burcu esmersoy kontrolünde (birinin zapt etmesi gerekiyor) dünyayı talan edeceği program. haziran'da show tv'de başlayacakmış.

ilk görsel de gelmiş programdan. reyting kokusu şimdiden burnumda.
  • az önce fragmanını izlediğim program. hindistanda bindikleri minibüsün içindeki bülent ersoya bakan adam tüm programı özetlemiş.
  • benim bildiğim en son bülentle safiye birbirlerini gömüyorlardı? bunun hazırlığıymış demek.
  • deli gibi beklediğim program. çok eğleneceğiz.
  • dört gözle beklediğim... uzun zamandır beni bu kadar heyecanlandıran bir tv programı olmamıştı. merakla bekliyorum. bülent ersoy yaaa, ablan kurban olsun sana...
  • gelecekteki herhangi bir bolumunde afrikadaki bir kabileye giderlerse bülent ersoyu tanrıları falan sanabilirler.
    başıma birşey gelmeyecekse kadroyu çok iyi bulduğum program, doğal olup, acun vari kurgu ve fake işler yapmazlarsa çok izlenirler.
  • bana yıllardan beri ilk defa televizyon karşısında çiğdem çitlettirecek program. en son deli saraylı'yı izlemiştim böyle. o da show tv'deydi, maalesef kısa sürede iptal edilmişti izlenmeyince, hala hatırladıkça üzülürüm. fragmanını izledim, resmen fıkra gibi program yapmışlar. bir diva, bir afrodit, bir sarışın ve safiye soyman hindistan'da karşılaşırlar... bakalım nasıl olacak.

edit: 2. bir fragmanla kavga dövüş kafa şişireceğini göstermiştir. ne güzel gülüp eğlenmelik bir şeyler çekildi sonunda diyordum ki bizim televizyonlarda böyle şeylerin para etmediğini unutmuşum. kadınların ego savaşını vermişler arkaya da gerilim müziğini koymuşlar hemen. ne gerek var böyle şeylere anlamıyorum ki. ne olur şu saçma sapan şeyleri bıraksanız artık? çok bayılıyorsanız magazinlerde gösterin "şok şok şok kamera arkasında aslında neler oluyor" diye. artık izlemeyi düşünmediğim, potansiyeli harcanan gezi programı.
  • dünyanın başına geleceği en büyük tehlike.

ama çok eğlenücük
  • “hicbir programi beklemedim seni bekledigim kadar“ diye adina siirler duzdugum yapim.