78 entry daha
  • oha o ney la öyle

diye tepki verdiren program.
  • çok eğlenceli bir proje olabilecekken kopamadığımız iğrenç magazin kültürümüz yüzünden dayanılmaz olan program. hindistan'a gitmek çok isteyen biri olarak takılıp kaldım iki hevesimi alayım izleyeyim diye. hindistan gibi bir yerde zaten bir tv show için her türlü malzeme var. rengarenk bir ülke, kaliteli çekim, eğlenceli müzikler, bizden çok farklı kültürler, ilginçlikler. aslında her şey iyiyken birden dedikodu, kıskançlık, kavga ve ego savaşlarına bağlanınca üstüne kurgu dolu diyaloglarla dayanılmaz oldu. iki hindistan gösterdiler geri kalan bülent, banu, safiye bermuda üçlüsünün kaprisleri. e burda çekseydiniz ya niye o kadar gittiniz, hepsini bir eve tıksaydınız bir ay aynı mevzular dönecekti zaten. keşke daha farklı kişiler seçilseydi de şöyle güzel bir program izleyebilseydik türk televizyonlarında. ama yine de tutar çünkü bizde rağbet gören her şeyi barındırıyor.
  • proğram sayesinde 'gasyan'kelimesinin anlamını öğrendim.gasyan etmek=kusmak demekmiş.
    fularlı ekşiciker iq düşüyor demişler birde..
    teşekkürler bülent ersoy
  • yorumlari gorup uyku tutmadi diye oturup bu saatte izledim yemin ederim. bitince de uzuldum hatta. baya bi guldum cunku. gulerken kendimden utandim ama komik yani napiyim. kimin aklina geldiyse bunlari bir araya toplama fikri aklina saglik, guzel is cikarmislar. yalniz ben burcu'yla safiye'ye gicik oldum. safiye dunyanin en karaktersiz ve gerizekali insaniymis, hayir bunun rol olduguna inanmiyorum o kadin gerizekali cocuklar. burcu da dunyanin en mutavazi insani gozukup kibirlinin teki cikti ona sasirdim. tamam ablacim yasina gore iyi gozukuyosun, hos kadinsin eyvallah da anan yasindaki kadinin haddini bildirmek, terslemek, ezerim seni ayik ol demek oldu mu yani simdi. neyse bu yaz bos kalinca dunya guzellerini acip izlerim artik cok mutluyum.
  • gülmeyi unuttuğumuz bu günler için ilaç gibi gelen program.
    eleştirilere kulak asmıyorum. bu sanatçılar bizim. bu topraklarda nefes alan herşey ve herkes bize ait. amerikan sitcom izleyerek mi zevk alıp güleceğim. tabiki türk tipi lazım .
  • iğrençliği daha açıldığı ilk saniyeden anlaşılan, dünyanın en leş programı. recep ivedik ya da survivor'ı severek izleyeni bile bir şekilde anlayabilirim; eve yorgun argın gelmiştir, kafa dağıtıyordur vs. vs. ama bu sözde gezi programının komik veya eğlenceli hiçbir tarafı yok.
  • dün sözlükte gündeme oturunca merak etmiş ama açıp bakmaya üşenmiştim. şimdi henüz 3 dksını izledim fakat görüntüler felaket komik. kadınlar 60 küsur bavul (kozmetik, kıyafet, ayakkabı, yiyecek(!), takı vs.) ile yolculuğa çıkıyor, harika manzalaralar, yeşillikler önünde kokoş mu kokoş renkli mi renkli 3 dev kadın türlü ilginç diyaloglara giriyor ve karikatür gibi bu oluşum bana gaaaayet komik göründü.

ahahah ganj'a düşüyorlar, everest'e dualar ile çıkıyorlar lan.

not: recep ivedik, güldür güldür vb komikliklerden tiksiniyorum.
  • birbirinize saldırın ama eski türkçe kelimeler, inanç ivmesi, geçmişte yaptıklarınızı vurun suratlarına dedikleri 3 ne üdüğü belirsiz ismi bilinenin bir araya geldiği komedimsi.komedi değil çünkü birbirine hakaret eden insanların, aptal sarışın havalarının veya salağa yattım bugüne kadar karnımı doyurdumcuların yerine daha faydalı veya akıl işi esprilerin ekranlarda olmasını yeğlerdim.çoluk çocuk , ergen,genç bunlarla büyüyor yazık..
  • gasyan kelimesini attım belleğe. şunların didişmeleri bile komedi. yalnız bülent ersoy'a bir parantez açmak gerekir. banu alkan'ı yerden yere vurdu. gözünden anlıyor ne mal olduğunu. rol çalıyor dediğinde gaddar diye düşünüyordum fakat cidden öyle olduğunu anladım. bildiğin rol yapmış.

eğlendim hocam ben. o yılana çanta fırlatmadan önce bülent ersoy'un o alana gelişi (bkz: halka) filmindeki samara gibiydi.
  • şoka uğradım izlerken. böyle bir şey olamaz. hepsi de durup durup birbirine giydiriyor, safiye soyman'ın banu alkan'a "ayy terin bulaştı elimeee" çıkışı çok acayipti, sonra elini sürdü banu alkan'ın üzerine, banu alkan da 'ben seni kültürlü sanmıştım, ay ne yapıyorsun' gibi bir şey söyledi, kumandaya saldırdım anında.
228 entry daha
hesabın var mı? giriş yap