şükela:  tümü | bugün
  • çocuklar hıncal abilerine dert yanmışlar. emre ve arda. dünya kupasında oynanan futbolu görünce kahrolmuşlar. gitseydik kim bilir neler yapardık demişler.

linke tıklamak istemeyenler için:

--- spoiler ---

emre ile arda "ağabey, izledikçe kahroluyoruz. rusya'ya gitsek neler yapardık" demişlerdi ya.. gerçekten "neler yapardık" diye düşünenlerdenim..

biz yokuz ama "bizimkiler" var.. dün yardımcım caner'le oturup rusya 2018'de oynayan "bizimkiler"den bir 4-3-3 takımı yaptık. buyrun: kaleci: muslera (galatasaray/ uruguay) geri dörtlü: aziz behich (bursa/ avustralya), pepe (beşiktaş/ portekiz), vida (beşiktaş/ hırvatistan), nagatomo (galatasaray/ japonya) orta üçlü: belhanda (galatasaray/ fas), onazi (trabzon/ nijerya), skulasson (karabük/ izlanda). ileri üçlü: quaresma (beşiktaş/ portekiz), boutaib (malatya/ fas), trezeguet (kasımpaşa/ mısır). bu takım kaçıncı olurdu, sizce?.

--- spoiler ---

https://m.sabah.com.tr/…c/2018/06/23/bizimkiler-var
  • 0 puan çekip götüm götüm geri gelirdik tabiki.
  • tupcu grupta bir galibiyete diger takimlarin sampiyonluk priminden fazla prim vaaderdi. isin icine para girince takim icinde huzursuzluk cikardi. futbolcular arasinda gruplasmalar olur, teknik direktor kontrolu kaybederdi. olayi haber yapan gazeteciler futbolcular tarafindan dovulurdu falan. tamamen hayal urunu ama evet aynen boyle olurdu.
  • tabii ki

(bkz: adamlık)
  • ruslarla akrabalık bağlarımız güçlenirdi.

gönül isterdiki ilim-irfan, sanatından etkilenelim ama nerde?
  • iran bile daha iyi olduğundan nal toplardık.
  • e gitselerdi? kura ile mi secildi giden takimlar? ya da baska takimlar ile oynadilar da, bu izledikleri de baska ulkeler mi?

gitseler neler yaparlarmis. siktirin gidin amk. sanki cocuk var karsilarinda. ben mi oynadim elemelerde, elinizi ayaginizi mi bagladilar da gidemediniz?

hayatimda bu kadar bos ozguven gormedim yahu. bir de herkesi kendileri gibi bos saniyorlar herhalde.
  • çekirdek çitlerdik.
  • taraftar olarak ne yapılacağı belli de futbolcu olarak her şey olabilir altan
  • arda turan'ın rus sosyal medya ünlüsü kadınlara attığı yürüme dm'leri ifşa olurdu. sonrasında da adamlık üzerine basın açıklaması.