şükela:  tümü | bugün soru sor
  • uluslar üstü kraliyetçiler doğrudan dünya kırallığına giderken dünya nüfusunu yönetme konusunda tedirginler ve köle olarak gördükleri nüfusu 482 milyona indirerek aptallaştırma konusunda her geçengün insanlara zulüm konusunda geri durmuyorlar: bulut tohumlama,chemtrails,göktüzü karartma,güneş radyasyon yöntemi,okyanus gübreleme,stratosferi spreyleme yöntemlerini kullanarak insan oğlunu yorucu sağlık sorunlarına mütakip kendi sağlık endüstrilerinin kasasını doldurarak sistemli şekilde kısır bırakıp öldürüyor.

hava durumuna müdahale ediyorlar doğrudan olarak sel,kuraklık,depremler,tusunami,şiddetli fırtınalar,doğal afetler,dondurucu soğuklar,aşırı sıcaklar oluyor sonucunda kazananları:afetsigortacıları,bankalar,kamuya işyapan şirketler,sele ve kuraklığa dayanıklı genetiği değiştirilmiş ürün üreticileri,tarımsal ölçekli hava durumu silahı üreticileri'olur

gün ışığını kapatıyorlar ve doğuran olarak güneş enerjisi ve yenilenebilir enerji yatırımları zarara uğrar,depresyon,paranoya,akıl hastalıkları,raşitizm,d vitamini eksikliği ne neden olur kazananları:özel şirketler,ilaç endüstrisi,nükleer enerji yatırımcıları,fosil enerji yatırımcıları,özel sağlık şirketleri'olur

çeşitli sebeplerle ormansızlaştırıyorlar doğruan olarak : arı ve diğer tozlayıcılar azalır,ağaçlar azalması,pirinç mantarı,oksijen azalması,bitki örtüsünde azalma,toplu hayvan ölümleri nesil tükenmesine neden olur kazananları:gdo'lu tarım,gdo'lu çiftçilik,kente göç planlayıcıları,nüfus azaltım olanlayıcıları'olur

havayı kirletiyorlar doğrudan olarak kanser,saman nezlesi,zatürre,lejyoner hastalığı,astım,alzaymır,otizm,parkinson,ms hastalığına neden olur kazananları:özel sağlık şirketleri,ilaç endüstrisi,nüfus azaltım planlamacıları'olur

toprağı kirletiyorlar doğrudan olarak organik ürün krizi,toprakta asitleşme,aliminyumla zehirlenen toprak,bitki azalması,içme suyu kirliliği,behirlerin kirlenmesinine neden olur kazananları:gdo'lu üretime dayalı tarım ürünleri firmaları,alüminyuma dayanıklı tohum üreticileri'olur
  • (bkz: cannibalism)

bakalım kim kimin etini yiyecek. aslında biliyorum ama yazamıyorum alenen.
  • (bkz: büyük resim kursu)

bitirme tezi mi bu delikanlı?
  • (bkz: dan brown)
    (bkz: inferno)