şükela:  tümü | bugün
 • turkiyeden avrupada ki hatta tum dünyada ki terör karsıtı dünya vatandaşlarına ve gurbetci türklere çağrımdır.

  alın elinize bayrak çıkın sokağa anlatın mehmetçiğin terörle mucadelesini koyun tepkinizi yasal yollarla . yabancı komsularinizi da davet edin terorle mucadeleye destek icin .

  farkindayiz ki avrupa basini yanlı yada bilincsiz turklerin terorle mucadelesini turk kurt savasi olarak lanse ediyor hatta devletleri halklarina yalan soyluyor .

  sizlerin buna karsilik duyarli olmaniz ve tum dunya halklarinin terore karsi mehmetcigin arkasinda olmasi onlara saglayacagimiz en buyuk destektir

  cikin sokaklara yuruyun marş soyleyin anlatin basina halka olanlari tum dunyayi cagırın dünya barışının en büyük bekcisi turk ordusunun arkasında durmaya.

  edit: başığı sol frame taşırsak etkili olur bu da bizim elimizde
 • türk diasporası uyanmalıdır, devlet desteği ile veya gönüllü olarak harekete geçmeli ve anavatan için ayağa kalkmalıdır.
  propaganda ve yalan pkk’lıların ve yurt dışındaki uzantılarının, ermeni,yunan,arap diasporasının dini imanı olmuştur buna elbette güçlü türk diasporası karşılık vermelidir !
 • türklerin kontrolündeki topraklarda herkes yaşayabiliyor ama türklerin çoğunluk olmadığı yerlerde bize yaşam hakkı vermiyorlar.

  ırak ve suriye’de kürtlerin ele geçirdiği topraklarda türkmenleri öldürüp sürdüler.
  hedefleri son darbeyle bizleri anadoludan da sürmek.
  100 yıl önce denediler planları bozuldu. ama vazgeçmiş değiller.
  kıbrıs’ta kanlı noelde, bosna’da, karabağ’da provasını yaptılar.
  bu seferki kozları kürtler.

  (bkz: almanya'da kürtlerin türklere saldırısı)
  (bkz: belçika'da hdplilerin iki türk'ü bıçaklaması)
  saldırdıkları türklerden biri gözünü diğeri hayatını kaybetme riski altında.

  her türk kadını ve erkeği ingilizce öğrenmeli bir siyasetçi bir halkla ilişkiler uzmanı gibi yalanlara karşı savaşmalı. dünyayı bize karşı bir bm müdahalesine ikna edememeliler.

  silah kullanmasını öğrenmeli ve bir silahı olmalı.
  bir darbe veya müdahale sonrasi ordu ve polisimiz zaafiyete düşerse son hedefleri bizler ve çocuklarımız olacak.
 • üstte kalması gereken bir başlık. sosyal medyayı aktif olarak kullanın translate kullanın kimse gülmez size devrik cümleler için
 • size şunu söyleyeyim arkadaşlar avrupa'da çok fazla pkk sempatizanı ve örgüt militanı var. biz sokağa çıksak buranın polisi bizi korur mu muamma. bugün pkk'nın nasıl almanya'da türk kahvesine saldırdığını gördük. pkk'lılar her türlü zorbalığı ve şiddeti yapar ve cezasız kalır. sen ben sokağa çıktığımızda kendimizi müdafaa etsek bu kanı bozuk medya türkler kürtlere saldırdı yazar. işimiz çok zor. ısrarla adamlar kürtleri katlediyorlar diyor. kimse ırkını seçemez. türk veya kürt olmak mesele değil.
 • - evet hemen sokaklara dökülün ve anlatın! ikna olmazlarsa; you fucking terrorist lover! diye bağırıp oracıkta baskılayıp ikna edebilirsiniz. çünkü burada bu yöntem çok işe yarıyor.
 • dünyaya neyi nasıl anlattigin önemli değil, neyin ne olduğunu güçlüler belirler. rusya türkiye için ışid destekçisi diyordu 5 yıl önce, kafasını bozsan iki ay sonra da der.
  mesele dış politikada doğruyu yapmak yani, doğru anlatabilmek kısmı libosca safça bir düşünce. türkiye doğruyu yapıyor mu peki, cevap: hayır.
 • her daim zayıf olduğumuz nokta. mutlaka bu ise dikkatle eğilmeliyiz. bizim açık bıraktığımız her noktayı onlar yalanlarıyla dolduruyor.
 • ıstersen birde akparti‘ye üye olalim ?

  oy kaybini sinirötesi harekat ile saglamstirmsya calisanlarin savindugu fikir.

  basligi acan yazar, askere gitmis mi ?